Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Märjamaa asukohta Lestima: Buss või Raudtee?

Vaata Lestima, Märjamaa, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Lestima linnas Märjamaa

Tahad teada, kuidas saada linnas Märjamaa, Eesti sihtpunkti Lestima? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Lestima pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Lestima jõudmiseks.

Sihtpunkti Lestima jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 238, 273

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Lestima.

Muudame sihtpunkti Lestima sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Märjamaa, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Lestima, Märjamaa
Lihtsam saada Lestima kasutades app!