Kuidas saada linnas Puka asukohta Meegaste Mägi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Meegaste Mägi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Meegaste Mägi jõudmiseks on:

  • Meegaste on 522 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Meegaste Mägi juures?

Need Buss liinid peatuvad Meegaste Mägi juures: 34.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Meegaste Mägi linnas Puka

Tahad teada, kuidas saada linnas Puka, Eesti sihtpunkti Meegaste Mägi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Meegaste Mägi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Meegaste Mägi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Meegaste Mägi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Meegaste.

Sihtpunkti Meegaste Mägi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 34.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Meegaste Mägi.

Muudame sihtpunkti Meegaste Mägi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Puka, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Meegaste Mägi, Puka
Meegaste Mägi, Puka Meegaste mägi on Otepää looduspargi territooriumil asuv mägi (täpsemalt: küngas). Mäe kõrgus on 207 m ja selle pikkus on umbes 1 ja laius 0,5 km. Geoloogiliselt on mägi vaar, koosnedes peamiselt moreenist. Mäge kasutatakse mäesuusatamiseks.
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Meegaste Mägi kasutades app!