Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Värska asukohta Orkini: Buss?

Suunajuhised asukohta Orkini, Värska, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Orkini lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Orkini juures?

    Need Buss liinid peatuvad Orkini juures: 96B.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Orkini linnas Värska

Tahad teada, kuidas saada linnas Värska, Eesti sihtpunkti Orkini? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Orkini pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Orkini jõudmiseks.

Sihtpunkti Orkini jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 96B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Orkini.

Muudame sihtpunkti Orkini sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Värska, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Orkini, Värska
Lihtsam saada Orkini kasutades app!