Kuidas saada linnas Palupera asukohta Palupera: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Palupera jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Palupera jõudmiseks on:

  • Palupera on 630 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Palupera juures?

Need Buss liinid peatuvad Palupera juures: 25, 432, 438.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Palupera linnas Palupera

Tahad teada, kuidas saada linnas Palupera, Eesti sihtpunkti Palupera? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Palupera pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Palupera jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Palupera lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Palupera.

Sihtpunkti Palupera jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25, 432, 438

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Palupera.

Muudame sihtpunkti Palupera sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Palupera, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Palupera, Palupera
Palupera, Palupera Palupera is a village in Palupera Parish, Valga County in southeastern Estonia. It's located about 11 km (7 mi) northwest of the town of Otepää and about 12 km (7 mi) southwest of the town of Elva. Palupera has a population of 198 (as of 1 January 2011). Politician Mai Treial (born 1952) was born in Palupera.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Palupera jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Palupera kasutades app!