Kuidas saada linnas Palupera asukohta Kauplus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kauplus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kauplus jõudmiseks on:

  • II Brigaad on 1183 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kauplus juures?

Need Buss liinid peatuvad Kauplus juures: 25.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kauplus linnas Palupera

Tahad teada, kuidas saada linnas Palupera, Eesti sihtpunkti Kauplus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kauplus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kauplus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kauplus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: II Brigaad.

Sihtpunkti Kauplus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kauplus.

Muudame sihtpunkti Kauplus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Palupera, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kauplus, Palupera
Lihtsam saada Kauplus kasutades app!