Kuidas saada linnas Palupera asukohta Hellenurme: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Hellenurme jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Hellenurme jõudmiseks on:

  • Hellenurme on 3 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Hellenurme juures?

Need Buss liinid peatuvad Hellenurme juures: 25.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Hellenurme linnas Palupera

Tahad teada, kuidas saada linnas Palupera, Eesti sihtpunkti Hellenurme? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hellenurme pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hellenurme jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Hellenurme lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Hellenurme.

Sihtpunkti Hellenurme jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hellenurme.

Muudame sihtpunkti Hellenurme sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Palupera, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hellenurme, Palupera
Hellenurme, Palupera Hellenurme (German: Hellenorm) is a village in Valga County in southeastern Estonia. It is located about 10 km (6 mi) south of the town of Elva and about 11 km (7 mi) northwest of the town of Otepää. Hellenurme is the administrative centre of Palupera Parish. The village has a population of 170 (as of 1 January 2011).
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Hellenurme jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Hellenurme kasutades app!