Kuidas saada linnas Kambja asukohta Pangodi Rand: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pangodi Rand jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pangodi Rand jõudmiseks on:

  • Pikksaare on 348 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pangodi on 922 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pangodi Rand juures?

Need Buss liinid peatuvad Pangodi Rand juures: 71.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pangodi Rand linnas Kambja

Tahad teada, kuidas saada linnas Kambja, Eesti sihtpunkti Pangodi Rand? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pangodi Rand pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pangodi Rand jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pangodi Rand lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pikksaare; Pangodi.

Sihtpunkti Pangodi Rand jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 71.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pangodi Rand.

Muudame sihtpunkti Pangodi Rand sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kambja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pangodi Rand, Kambja
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Pangodi Rand kasutades app!