Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Haapsalu asukohta Paralepa Rand: Buss või Raudtee?

Suunajuhised asukohta Paralepa Rand, Haapsalu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Paralepa Rand lähedusest

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Paralepa Rand linnas Haapsalu

Tahad teada, kuidas saada linnas Haapsalu, Eesti sihtpunkti Paralepa Rand? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Paralepa Rand pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Paralepa Rand jõudmiseks.

Sihtpunkti Paralepa Rand jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 204, 702, 726, 734

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Paralepa Rand.

Muudame sihtpunkti Paralepa Rand sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Haapsalu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Paralepa Rand, Haapsalu
Lihtsam saada Paralepa Rand kasutades app!