Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Pauliku: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Pauliku juures?

Need Buss liinid peatuvad Pauliku juures: 631, 868.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pauliku linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Pauliku? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pauliku pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pauliku jõudmiseks.

Sihtpunkti Pauliku jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 631, 868

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pauliku.

Muudame sihtpunkti Pauliku sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pauliku, Jõhvi
Pauliku, Jõhvi Pauliku is a village in Jõhvi Parish, Ida-Viru County in northeastern Estonia. It is located just southwest of the town of Jõhvi and northwest of Ahtme, district of Kohtla-Järve. Pauliku is bordered by the Tallinn–Narva railway to the north and Tammiku spoil tip to the south. As of 2011 Census, the settlement's population was 70.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Pauliku jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Pauliku kasutades app!