Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Elektroskandia As: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Elektroskandia As jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Elektroskandia As jõudmiseks on:

  • Kaasiku on 983 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Elektroskandia As juures?

Need Buss liinid peatuvad Elektroskandia As juures: 181, 631.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Elektroskandia As linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Elektroskandia As? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Elektroskandia As pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Elektroskandia As jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Elektroskandia As lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaasiku.

Sihtpunkti Elektroskandia As jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 181, 631

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Elektroskandia As.

Muudame sihtpunkti Elektroskandia As sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Elektroskandia As, Jõhvi
Lihtsam saada Elektroskandia As kasutades app!