Kuidas saada linnas Väike-Maarja asukohta Pedja Jõgi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Pedja Jõgi juures?

Need Buss liinid peatuvad Pedja Jõgi juures: 10, 36.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pedja Jõgi linnas Väike-Maarja

Tahad teada, kuidas saada linnas Väike-Maarja, Eesti sihtpunkti Pedja Jõgi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pedja Jõgi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pedja Jõgi jõudmiseks.

Sihtpunkti Pedja Jõgi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 10, 36.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pedja Jõgi.

Muudame sihtpunkti Pedja Jõgi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Väike-Maarja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pedja Jõgi, Väike-Maarja
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Pedja Jõgi kasutades app!