Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pirita-Kose Perearstikeskus: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pirita-Kose Perearstikeskus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pirita-Kose Perearstikeskus jõudmiseks on:

  • Kose on 188 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nurmiku Tee on 331 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pirita-Kose Perearstikeskus juures?

Need Buss liinid peatuvad Pirita-Kose Perearstikeskus juures: 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pirita-Kose Perearstikeskus linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pirita-Kose Perearstikeskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pirita-Kose Perearstikeskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pirita-Kose Perearstikeskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pirita-Kose Perearstikeskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kose; Nurmiku Tee.

Sihtpunkti Pirita-Kose Perearstikeskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pirita-Kose Perearstikeskus.

Muudame sihtpunkti Pirita-Kose Perearstikeskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pirita-Kose Perearstikeskus, Tallinn
Lihtsam saada Pirita-Kose Perearstikeskus kasutades app!