Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Varsaallika 1a: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Varsaallika 1a jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Varsaallika 1a jõudmiseks on:

  • Kose on 84 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Jussi on 1017 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Varsaallika 1a juures?

Need Buss liinid peatuvad Varsaallika 1a juures: 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Varsaallika 1a linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Varsaallika 1a? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Varsaallika 1a pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Varsaallika 1a jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Varsaallika 1a lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kose; Jussi.

Sihtpunkti Varsaallika 1a jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Varsaallika 1a.

Muudame sihtpunkti Varsaallika 1a sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Varsaallika 1a, Tallinn
Lihtsam saada Varsaallika 1a kasutades app!