Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saue asukohta Ridva 8: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Ridva 8 juures?

    Need Buss liinid peatuvad Ridva 8 juures: 191.

    Rohkem andmeid
  • Millised Raudtee liinid peatuvad Ridva 8 juures?

    Need Raudtee liinid peatuvad Ridva 8 juures: R14, R16.

    Rohkem andmeid

Vaata Ridva 8, Saue kaardil

Ridva 8 kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Ridva 8 linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Ridva 8? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ridva 8 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ridva 8 jõudmiseks.

Sihtpunkti Ridva 8 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191 Raudtee: R14, R16

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ridva 8.

Muudame sihtpunkti Ridva 8 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ridva 8, Saue
Lihtsam saada Ridva 8 kasutades app!