Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Sõmeru asukohta Sõmeru bussipeatus: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sõmeru bussipeatus jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Sõmeru bussipeatus jõudmiseks on:

    • Puiestee on 41 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Sõmeru Tee on 200 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Sõmeru bussipeatus juures?

    Need Buss liinid peatuvad Sõmeru bussipeatus juures: 103A, 41, 742.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Sõmeru bussipeatus linnas Sõmeru

Tahad teada, kuidas saada linnas Sõmeru, Eesti sihtpunkti Sõmeru bussipeatus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sõmeru bussipeatus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sõmeru bussipeatus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sõmeru bussipeatus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Puiestee; Sõmeru Tee.

Sihtpunkti Sõmeru bussipeatus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 103A, 41, 742

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sõmeru bussipeatus.

Muudame sihtpunkti Sõmeru bussipeatus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Sõmeru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sõmeru bussipeatus, Sõmeru
Lihtsam saada Sõmeru bussipeatus kasutades app!