Kuidas saada linnas Karksi asukohta Tare 6: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tare 6 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tare 6 jõudmiseks on:

  • Pargi on 277 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vabriku on 448 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Karksi on 834 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tare 6 juures?

Need Buss liinid peatuvad Tare 6 juures: 178, 179, 50.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tare 6 linnas Karksi

Tahad teada, kuidas saada linnas Karksi, Eesti sihtpunkti Tare 6? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tare 6 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tare 6 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tare 6 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pargi; Vabriku; Karksi.

Sihtpunkti Tare 6 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 178, 179, 50

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tare 6.

Muudame sihtpunkti Tare 6 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Karksi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tare 6, Karksi
Lihtsam saada Tare 6 kasutades app!