Kuidas saada linnas Karksi asukohta Karksi Paisjärv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Karksi Paisjärv jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Karksi Paisjärv jõudmiseks on:

  • Lossimäe on 506 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Karksi Paisjärv juures?

Need Buss liinid peatuvad Karksi Paisjärv juures: 519.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Karksi Paisjärv linnas Karksi

Tahad teada, kuidas saada linnas Karksi, Eesti sihtpunkti Karksi Paisjärv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Karksi Paisjärv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Karksi Paisjärv jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Karksi Paisjärv lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lossimäe.

Sihtpunkti Karksi Paisjärv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 519

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Karksi Paisjärv.

Muudame sihtpunkti Karksi Paisjärv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Karksi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Karksi Paisjärv, Karksi
Lihtsam saada Karksi Paisjärv kasutades app!