Kuidas saada linnas Karksi asukohta Luuka Puhkemaja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Luuka Puhkemaja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Luuka Puhkemaja jõudmiseks on:

  • Kooli on 202 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Luuka Puhkemaja juures?

Need Buss liinid peatuvad Luuka Puhkemaja juures: 519.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Luuka Puhkemaja linnas Karksi

Tahad teada, kuidas saada linnas Karksi, Eesti sihtpunkti Luuka Puhkemaja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Luuka Puhkemaja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Luuka Puhkemaja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Luuka Puhkemaja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kooli.

Sihtpunkti Luuka Puhkemaja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 519

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Luuka Puhkemaja.

Muudame sihtpunkti Luuka Puhkemaja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Karksi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Luuka Puhkemaja, Karksi
Lihtsam saada Luuka Puhkemaja kasutades app!