Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Uue Maailma TN: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Uue Maailma TN jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Uue Maailma TN jõudmiseks on:

  • Uus Maailm on 333 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vineeri on 366 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Uue Maailma TN juures?

Need Buss liinid peatuvad Uue Maailma TN juures: 191, 20, 20A, 32, 36.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Uue Maailma TN linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Uue Maailma TN? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Uue Maailma TN pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Uue Maailma TN jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Uue Maailma TN lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Uus Maailm; Vineeri.

Sihtpunkti Uue Maailma TN jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, 20, 20A, 32, 36

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Uue Maailma TN.

Muudame sihtpunkti Uue Maailma TN sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Uue Maailma TN, Tallinn
Lihtsam saada Uue Maailma TN kasutades app!