Kuidas saada linnas Haljala asukohta Võle: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Võle jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Võle jõudmiseks on:

  • Võle on 632 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lambasaare on 1048 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Võle juures?

Need Buss liinid peatuvad Võle juures: 35, 62.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Võle linnas Haljala

Tahad teada, kuidas saada linnas Haljala, Eesti sihtpunkti Võle? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Võle pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Võle jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Võle lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Võle; Lambasaare.

Sihtpunkti Võle jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 35, 62

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Võle.

Muudame sihtpunkti Võle sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Haljala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Võle, Haljala
Lihtsam saada Võle kasutades app!