Kuidas saada linnas Haljala asukohta Idavere: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Idavere juures?

Need Buss liinid peatuvad Idavere juures: 181, 35, 367.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Idavere linnas Haljala

Tahad teada, kuidas saada linnas Haljala, Eesti sihtpunkti Idavere? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Idavere pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Idavere jõudmiseks.

Sihtpunkti Idavere jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 181, 35, 367

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Idavere.

Muudame sihtpunkti Idavere sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Haljala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Idavere, Haljala
Idavere, Haljala

Idavere is a village in Haljala Parish, Lääne-Viru County, in northeastern Estonia. Wiki

Sihtpunkti Idavere, Haljala läheduses olevad vaatamisväärsused
Lihtsam saada Idavere kasutades app!