Liin 21
Jõhvi - Iidla - Keskhaigla
GoBus AS
GoBus AS 21 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
21 buss (Keskhaigla) omab 16 peatust väljub peatusest Meierei ja lõpp-peatuseks on Keskhaigla.
21 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
18:10. Sellel nädalal töötab päevadel argipäev.
Vali altpoolt mistahes 21 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Keskhaigla (16 peatust)
Meierei
Linda
Järle
Keskus
Postkontor
Kooli
Kaare
Pargitaguse
Iidla
Ahtme Kaubakeskus
Õpetajate
Ahtme Põhikool
Altserva
Sõpruse
Lehola
Keskhaigla
21 KKK
Millal alustab 21 buss sõitmist?
Teenused liinil 21 buss algavad 18:10 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 21 buss sõitmise?
Teenused liinil 21 buss peatuvad 18:10 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 21 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Jõhvi - Iidla - Keskhaigla buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Jõhvi - Iidla - Keskhaigla buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 21 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 21 buss peatus.
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 21 (alates Meierei), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 21 (Keskhaigla) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
21 liin buss hind
GoBus AS 21 (Keskhaigla) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
21 (GoBus AS)
Liini 21 buss esimeseks peatuseks on Meierei ja viimaseks on Keskhaigla. 21 (Keskhaigla) sõidab vahemikus argipäev.
Lisainfo: 21 omab 16 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 22 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 21 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 21 buss jaoks.
Liini 21 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 21 (Keskhaigla) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 21 buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 21 liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- 5C - Räpina - Linte - Mehikoorma - Kõnnu - Meelva - Räpina/ Sõiduplaan
- 7A - Liivakse-Koorküla-Tõrva-Aitsra-Hummuli-Jõgeveste-Tõrva/ Sõiduplaan
- 74 - Vastse-Kuuste - Lootvina - Prangli - Laari - Põlva/ Sõiduplaan
- 41 - Otepää - Pühajärve - Lutike - Päidla - Pilkuse - Otepää/ Sõiduplaan
- 83C - Koidula - Orava - Võru/ Sõiduplaan
- 6102 - Kuressaare-Pihtla-Sandla-Tõlluste-Sandla-Pihtla-Kuressaare/ Sõiduplaan
- 105 - Tallinn - Vaida - Pikavere - Alavere - Voose/ Sõiduplaan
- 69B - Põlva - Holvandi - Partsi - Põlva/ Sõiduplaan
- 46 - Jõhvi - Toila - Voka - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 2G - Põlva - Peri - Leevi - Veriora - Räpina/ Sõiduplaan
- 72B - Otepää - Elva - Tartu/ Sõiduplaan
- K7 - Kose - Gümnaasium - Harmi - Virla - Ardu/ Sõiduplaan
- 15 - Tehnika - Türi - Kärevere - Türi bussijaam/ Sõiduplaan
- 24C - Räpina - Veriora - (Verioramõisa) - Leevi - Võru/ Sõiduplaan
- 94A - Põlva - Kauksi - Räpina - Värska - Saatse muuseum/ Sõiduplaan
- ANIJA 5 - Voose - Vetla - Alavere - Kehra/ Sõiduplaan
- 50 - Ridala kool - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 77B - Otepää - Vidrike - Kassiratta - Otepää/ Sõiduplaan
- 14 - Otepää-Restu-Keeni-Sangaste-Valga/ Sõiduplaan
- 4207 - KUR-Pärsama-Angla-Leisi-(Triigi sadam tellimisel)/ Sõiduplaan