Liin 63-2
Pärnu - Audru kool - Liu
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 63-2 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
63-2 buss (Pärnu Bussijaam) omab 31 peatust väljub peatusest Liu ja lõpp-peatuseks on Pärnu Bussijaam.
63-2 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
21:25. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 63-2 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Pärnu Bussijaam (31 peatust)
Liu
Liu Sadam
Ojako
Kotimäe
Tiido
Kirsimäe
Pulliveski
Audrurand
Matsivälja
Lindi
Lindi Vana Kool
Kõima
Suuresilla
Ülle
Kihlepa Tee
Põldeotsa
Uruste
Audru Kool
Rebasefarm
Kaske
Audru
Audru Viadukti
Lõvi
Valgeranna Tee
Papsaare
Ringraja
Salme
Vana-Pärnu
Emajõe
Tallinna Maantee
Pärnu Bussijaam
63-2 KKK
Millal alustab 63-2 buss sõitmist?
Teenused liinil 63-2 buss algavad 21:25 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 63-2 buss sõitmise?
Teenused liinil 63-2 buss peatuvad 21:25 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 63-2 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Pärnu - Audru kool - Liu Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Pärnu - Audru kool - Liu Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kui palju maksab 63-2 (Pärnu Bussijaam) bussipilet?
Liini Pärnu - Audru kool - Liu (Pärnu Bussijaam) buss pilet on umbes €1.50.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 63-2 buss töötab Nelipüha pühadel?
63-2 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 63-2 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 63-2 buss peatus.
63-2 buss sõiduplaan
63-2 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 21:25
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 21:25 | Üks väljumine |
T | 21:25 | Üks väljumine |
K | 21:25 | Üks väljumine |
N | 21:25 | Üks väljumine |
R | 21:25 | Üks väljumine |
L | 21:25 | Üks väljumine |
P | 21:25 | Üks väljumine |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 63-2 (alates Liu), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 63-2 (Pärnu Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
63-2 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 63-2 (Pärnu Bussijaam) sõidu hind on umbes €1.50. Hinnad võivad muutuda mitmete tegurite tõttu. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletihinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
63-2 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 63-2 buss esimeseks peatuseks on Liu ja viimaseks on Pärnu Bussijaam. 63-2 (Pärnu Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 63-2 omab 31 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 43 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 63-2 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 63-2 buss jaoks.
Liini 63-2 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 63-2 (Pärnu Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 63-2 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 63-2 liini Eesti kohta
63-2 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 106 - Tallinn - Laagna - Loo/ Sõiduplaan
- 335 - Vändra - Järvakandi - Rapla - Kohila - Tallinn/ Sõiduplaan
- 16 - Tammiste lasteaed - Papiniidu - Aia - Vana-Sauga/ Sõiduplaan
- 68 - Pärnu - Tõstamaa - Varbla/ Sõiduplaan
- 41 - Pärnu - Libatse - Lehu/ Sõiduplaan
- 334 - Pärnu - Märjamaa/ Sõiduplaan
- 157A - Loksa - Kolga - Kuusalu - Kiiu - Tallinn/ Sõiduplaan
- 17A - Mai kool - Papiniidu - Tähe - KEK - Rabahall/ Sõiduplaan
- 331 - Pärnu - Kergu - Järvakandi/ Sõiduplaan
- 94-2 - Rae - Vändra - Pärnu/ Sõiduplaan
- 151A - Tallinn - Laagna - Kuusalu - Loksa - Pärispea - Loksa/ Sõiduplaan
- 9 - Vana-Pärnu - Tammsaare - Kuke - Teater - Rääma - Haigla/ Sõiduplaan
- 94-3 - Pärnu - Tori - Tootsi - Vändra/ Sõiduplaan
- 54-3 - Pärnu - Lemmetsa - Lavassaare/ Sõiduplaan
- S8 - Saue - Ruila - Riisipere - Lehetu - Turba - Ellamaa/ Sõiduplaan
- 104B - Tallinn - Loo - Lagedi mõis - Kostivere - Raasiku - Kuuse tee/ Sõiduplaan
- 324 - Pärnu - Lõpe - Lihula/ Sõiduplaan
- 42-4 - Pärnu-Jaagupi - Lehu/ Sõiduplaan
- 61 - Pärnu - Vigri - Põldeotsa - Audru kool - Pärnu/ Sõiduplaan