349B-linja
Lepsämänjoki
HSL
HSL 349B bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
349B-bussilla (Lepsämänjoki) on 17 pysäkkiä alkaen asemalta Kalajärven Keskus ja päättyen asemalle Lankela.
349B bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 08:10. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 349B-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Lepsämänjoki (17 pysäkkiä)
Kalajärven Keskus
Ruskatie
Kalajärvi
Kalajärvenranta
Piennartie
Kurkijärvi
Lahnuksenmäki
Haarssintie
Kurjenkaski
Ilveksenkuja
Kytömaa
Mäyränkuja
Ketunkorpi
Rajapyörre
Snäckens
Ånäs
Lankela
349B UKK
Mihin aikaan 349B bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 349B bussi -pysäkillä klo 08:10 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 349B bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 349B bussi -pysäkillä klo 08:10 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 349B bussi saapuu?
Milloin Lepsämänjoki bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Lepsämänjoki bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 349B (Lepsämänjoki) bussi?
Lepsämänjoki (Lepsämänjoki) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 349B bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 349B bussi pysäkki.
349B-bussi -aikataulu
349B-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 08:10
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 08:10 | Yksittäinen lähtö |
ti | 08:10 | Yksittäinen lähtö |
ke | 08:10 | Yksittäinen lähtö |
to | 08:10 | Yksittäinen lähtö |
pe | 08:10 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 349B (asemalta Kalajärven Keskus), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 349B (Lepsämänjoki) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
349B -linjan bussi-maksu
HSL 349B (Lepsämänjoki) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
349B (HSL)
349B-bussin ensimmäinen pysäkki on Kalajärven Keskus ja viimeinen pysäkki on Lankela. 349B (Lepsämänjoki) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 349B -linjalla on 17 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 13 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 349B-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 349B-bussi-linjalle.
Linjojen 349B reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 349B (Lepsämänjoki) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 349B bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 349B, Helsinki
349B - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 194V - Siuntion matkahuolto-Nysvidja
- 80 - Herttoniemi(M)-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 224B - Kauniainen-Espoon keskus-Tuomarila/ Aikataulu
- 444 - Kivistö-Katriinan sairaala-Tapola-Riipilä/ Aikataulu
- 665K - Hyrylä-Järvenpää-Jamppa-Kellokoski/ Aikataulu
- 192 - Kamppi-Länsiväylä(-Inkoo)/ Aikataulu
- 805 - Itäkeskus (M)-Myllypuro/ Aikataulu
- 348 - Rinnekoti-Röylä-Kalajärvi/ Aikataulu
- 841 - Itäkeskus-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä/ Aikataulu
- 530 - Matinkylä (M)-Finnoo (M)-Espoon keskus-Myyrmäki/ Aikataulu
- 181 - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 24 - Kamppi-Seurasaari/ Aikataulu
- 348BK - Hännikäinen-Kalajärvi/ Aikataulu
- 723 - Koivukylän palvelulinja/ Aikataulu
- 166 - Lasilaakso-Kauklahti-Bassenkylä/ Aikataulu
- 562 - Itäkeskus (M) - Malmi - Aviapolis - Lentoasema/ Aikataulu
- 904 - Kirkkonummi-Kyrkvalla-Kantvik/ Aikataulu
- 89 - Herttoniemi (M)-Yliskylä/ Aikataulu
- 34 - Munkkivuori-Kaskisaari/ Aikataulu
- 643N - Rautatientori-Hyrylä-Lahela/ Aikataulu