73-linja
Heinola Kk
Lehtimäen Liikenne Oy
Lehtimäen Liikenne Oy 73 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
73-bussilla (Heinola Kk) on 121 pysäkkiä alkaen asemalta Orimattila Linja-Autoasema ja päättyen asemalle Valkjärventie.
Valitse alta mikä tahansa 73-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Heinola Kk (121 pysäkkiä)
Orimattila Linja-Autoasema
Puistotie
Orimattilan Koulukeskus 2
Peltola
Pakaantie
Artjärventie
Myllytie
Heinämaantie
Vesitornintie
Koulutie
Lintulath
Villintie
Miilumäki
Virenoja
Pakkasuoth
Kaunistoth
Haikulath
Rautamäkith
Lähteenmäentie
Pennala
Hankaanojantie
Rajamäentie
Pasina
Vaarinpellontie
Aikamatka P
Ämmäläntie
Vitsakatu
Kiertokatu
Tarolankatu
Johtokatu
Otavantie
Lakkitehtaantie
Renkomäen Koulu
Valokatu
Orimattilankatu
Venetsia
Eräpolku
Muuntajakatu
Launeen Koulu
Apilakatu
Laune
Kauppalaune
Vilhonkatu
Lahti Matkakeskus A
Kansanopisto
Kauppatori A
Niemenkatu
Kivistönmäki
Kivimaan Uimahalli
Heinlammintie
Holma
Holmantie
Savontie1
Savontie2
Patakallionkatu
Juottokallionkatu
Hepolammintie
Takkula
Heinlammin Kylätalo
Kartanontie
Heinlammi
Savontie 631
Arkiomaa Th
Kurttosalmi
Pyhäntaan Holmi
Pyhäntaka
Vuorelantie
Tuulantupa
Heinolan Raja Pyhäntaantie
Mäkeläntie
Kesävuorentie
Tenholan Talo
Härkäläntie
Asematie
Vierumäki
Korkeentie
Vierumäki Golfkenttä
Vierumäki, Suomen Urheiluopisto
Urheiluopistontie 334
Opinkangas
Urheiluopisto Th
Evätmäki
Myllyojantie 399
Myllykylä(Heinola)
Myllyoja (Heinola)
Myllyojan Koulu
Rantatie
Nyynäinen
Lehtitie
Kauppakuja
Hakatie
Muurjoentie
Sinilähde
Mökkiläntie
Närekatu
Vuoksentie
Hevossaarentie
Tähtiniemi
Kangasvuokontie 5
Kangasvuokontie 23
Keskuskatu 10
Korvenkatu
Jyränkö
Tapionkatu
Kustinkatu
Siltasaari
Kaivokatu2
Heinola Kaivokatu
Heinolan Terveyskeskus
Laaksokatu
Pyhätön
Marjatie
Opintie
Kaakontie
Veljeskylä
Kanapellontie
Kyläkalliontie
Heinola Kirkonkylä
Vanhatie 50
Kirkkotie
Valkjärventie
73 UKK
Mihin aikaan 73 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 73 bussi -pysäkillä klo 07:10 päivnä sunnuntai, lauantai.
Mihin aikaan 73 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 73 bussi -pysäkillä klo 22:10 päivnä sunnuntai, lauantai.
Milloin 73 bussi saapuu?
Milloin Heinola Kk Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Heinola Kk Bussi aikataulut.
Kulkeeko toimijan Lehtimäen Liikenne Oy linja 73 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 73 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 73 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 73 bussi pysäkki.
73-bussi -aikataulu
73 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 18:15 - 22:15
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 18:15 - 22:15 | 60 |
ti | 18:15 - 22:15 | 60 |
ke | 18:15 - 22:15 | 60 |
to | 18:15 - 22:15 | 60 |
pe | 18:15 - 22:15 | 60 |
la | 07:10 - 22:10 | 60 |
su | 07:10 - 22:10 | 60 |
Lehtimäen Liikenne Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 73 (asemalta Orimattila Linja-Autoasema), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 73 (Heinola Kk) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Lehtimäen Liikenne Oy tiedot nyt.
73 -linjan bussi-maksu
Lehtimäen Liikenne Oy 73 (Heinola Kk) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Lehtimäen Liikenne Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Lehtimäen Liikenne Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
73 (Lehtimäen Liikenne Oy)
73-bussin ensimmäinen pysäkki on Orimattila Linja-Autoasema ja viimeinen pysäkki on Valkjärventie. 73 (Heinola Kk) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 73 -linjalla on 121 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 125 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Lehtimäen Liikenne Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 73-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 73-bussi-linjalle.
Linjojen 73 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 73 (Heinola Kk) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 73 bussi -seurantasovelluksenaLehtimäen Liikenne Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Lehtimäen Liikenne Oy tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Lehtimäen Liikenne Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 73, Helsinki
73 - Vaihtoehtoiset ohjeet
Lehtimäen Liikenne Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 9M - Kauppatori - Matkakeskus - Villähde - Nastola kk - Rakokivi - Uusikylä
- 9M - Uusikylä - Rakokivi - Nastola kk - Villähde - Matkakeskus - Kauppatori - Metsämaa/ Aikataulu
- 92A - Orimattila, koulukeskus - Orionaukio - Mallusjoki - Paapio - Huhdanoja - Orimattila/ Aikataulu
- 91K - Orimattila - Jokivarren koulu - Niinikoski - Pakaa - Orimattila/ Aikataulu
- 60 - Orimattila - Lahti/ Aikataulu
- 90 - Orimattila - Kokki-Henna - Luhtikylä - Orimattilan koulukeskus - Jokivarren koulu - Orimattila/ Aikataulu
- 45A - Vääksy - Urajärvi - Vesivehmaa - Vääksy/ Aikataulu
- 70A - Tommola - Lahti/ Aikataulu
- 91S - Orimattila - Jokivarren koulu - Niinikoski - Pakaa - Koulutie - Orimattila/ Aikataulu
- 10 - Kauppatori - Salpakangas/ Aikataulu
- 45 - Vääksy - Vesivehmaa/ Aikataulu
- 92 - Huhdanoja - Kurunkulma - Mallusjoki - Orimattila/ Aikataulu
- 91B - Orimattila - Pakaa - Orimattila/ Aikataulu
- 71 - Lahti - Heinola kk/ Aikataulu
- 32 - Karjusaari - Saksala/ Aikataulu
- 46 - Sysmä - Lahti/ Aikataulu
- 91A - Orimattila - Niinikoski - Pakaa - Orimattila/ Aikataulu
- 93B - Virenojan koulu - Heinämaa - Montari - Orimattila/ Aikataulu
- 42 - Padasjoki - Lahti
- 9M - Metsämaa - Kauppatori/ Aikataulu