9M-linja
Kauppatori
Lehtimäen Liikenne Oy
Lehtimäen Liikenne Oy 9M bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
9M-bussilla (Kauppatori) on 21 pysäkkiä alkaen asemalta Metsämaa ja päättyen asemalle Kauppatori E.
Valitse alta mikä tahansa 9M-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kauppatori (21 pysäkkiä)
Metsämaa
Makarantie
Savontie1
Savontie2
Vitikankatu
Parkkikatu
Kaskenkaatajankatu
Kytölänselkätie
Peltola
Metsäpellon Koulu
Puutarhatie
Hörölänkatu
Metsäpellontie
Kuusirinteenkatu
Kivimaan Uimahalli
Kivistönmäki
Seponkatu
Sammonkatu E
Kulmakatu
Reuna
Kauppatori E
9M UKK
Mihin aikaan 9M bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 9M bussi -pysäkillä klo 07:40 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 9M bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 9M bussi -pysäkillä klo 08:40 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 9M bussi saapuu?
Milloin Kauppatori bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kauppatori bussi aikataulut.
Onko lähelläni 9M bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 9M bussi pysäkki.
9M-bussi -aikataulu
9M-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 07:40 - 08:40
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:40 - 08:40 | 60 |
ti | 07:40 - 08:40 | 60 |
ke | 07:40 - 08:40 | 60 |
to | 07:40 - 08:40 | 60 |
pe | 07:40 - 08:40 | 60 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Lehtimäen Liikenne Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 9M (asemalta Metsämaa), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 9M (Kauppatori) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Lehtimäen Liikenne Oy tiedot nyt.
9M -linjan bussi-maksu
Lehtimäen Liikenne Oy 9M (Kauppatori) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Lehtimäen Liikenne Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Lehtimäen Liikenne Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
9M (Lehtimäen Liikenne Oy)
9M-bussin ensimmäinen pysäkki on Metsämaa ja viimeinen pysäkki on Kauppatori E. 9M (Kauppatori) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 9M -linjalla on 21 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 20 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Lehtimäen Liikenne Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 9M-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 9M-bussi-linjalle.
Linjojen 9M reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 9M (Kauppatori) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 9M bussi -seurantasovelluksenaLehtimäen Liikenne Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Lehtimäen Liikenne Oy tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Lehtimäen Liikenne Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 9M, Helsinki
Lehtimäen Liikenne Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 34 - Jalkaranta - Laune - Keskusta - Laune - Jalkaranta/ Aikataulu
- 90K - Orimattila - Luhtikylä - Kokki-Henna
- 98 - Mäntyläntie th - Rakokivi
- 72 - Reumanmäki - Lahti/ Aikataulu
- 74A - Pirttiniemi - Hevossaari/ Aikataulu
- 9M - Metsämaa - Kauppatori - Matkakeskus - Villähde - Nastola kk - Rakokivi - Uusikylä/ Aikataulu
- 9K - Kauppatori - Harjuviidantie - Metsämaa/ Aikataulu
- 90A - Orimattilan koulukeskus - Orionaukio - Jokivarren koulu - Mallusjoki - Huhdanoja - Luhtikylä - Orimattila
- 33 - Kukkila - Kauppatori/ Aikataulu
- 91A - Orimattila - Niinikoski - Pakaa - Orimattila
- 73 - Lahti - Heinola kk/ Aikataulu
- 10K - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie/ Aikataulu
- 9M - Uusikylä - Rakokivi - Nastola kk - Villähde - Matkakeskus - Kauppatori
- 94 - Orimattila - Artjärvi
- 74 - Pirttiniemi - Kaivokatu/ Aikataulu
- 91 - Orimattila - Pakaa - Orimattila
- 45A - Vääksy - Urajärvi - Vesivehmaa - Vääksy
- 10K - PHKS - Jalkaranta - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie/ Aikataulu
- 91T - Orimattila - Pakaa - Orimattila