986-linja
Nikkilä
HSL
HSL 986 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
986-bussilla (Nikkilä) on 49 pysäkkiä alkaen asemalta Järvenpään Asema ja päättyen asemalle Suursuontie.
Valitse alta mikä tahansa 986-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Nikkilä (49 pysäkkiä)
Järvenpään Asema
Keskuskuja
Tehtaankatu
Neste
Jäähalli
Kartanon Seutu
Pajalantie
Kaskitie
Kinnarinkatu
Satukallion Puisto
Satukallionkuja
Mikontie
Minkkikatu
Rajakulma
Lindebontie
Harjus
Lintumetsä
Fågelnäs
Kyläkirkko
Norra Paipis Skola
Björkmontie
Mosantie
Honkala
Solbergintie
Götbacka
Hommanäsintie
Solbackantie
Haversbackantie
Koulumäki
Lampetas
Brusaksentie
Käsiksentie
Wessmanin Tupa
Hemgård
Kålbackantie
Rajaveräjänmäki
Norrskogen
Pohjanniityntie
Nikkilän Kartano
Kartanontie
Bubbiksenpolku
Segrispuisto
Itäinen Jokipuisto
Nikkilän Juhlatalo
Kirkkoniityntie
Uudensillantie
Nikkilä
Nikkilän Terv.Asema
Suursuontie
986 UKK
Mihin aikaan 986 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 986 bussi -pysäkillä klo 06:43 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 986 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 986 bussi -pysäkillä klo 06:43 päivnä perjantai.
Milloin 986 bussi saapuu?
Milloin Nikkilä Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Nikkilä Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 986 (Nikkilä) bussi?
Nikkilä (Nikkilä) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.85.
Kulkeeko toimijan HSL linja 986 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 986 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 986 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 986 bussi pysäkki.
986-bussi -aikataulu
986-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 06:43 - 17:12
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:43 - 17:12 | 117 - 379 |
ti | 06:43 - 17:12 | 117 - 379 |
ke | 06:43 - 17:12 | 117 - 379 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 06:43 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 986 (asemalta Järvenpään Asema), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 986 (Nikkilä) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
986 -linjan bussi-maksu
HSL 986 (Nikkilä) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.85. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
986 (HSL)
986-bussin ensimmäinen pysäkki on Järvenpään Asema ja viimeinen pysäkki on Suursuontie. 986 (Nikkilä) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 986 -linjalla on 49 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 43 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 986-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 986-bussi-linjalle.
Linjojen 986 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 986 (Nikkilä) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 986 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 986, Helsinki
986 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 520 - Matinkylä (M)-Suurpelto-Leppävaara-Myyrmäki-Martinlaakso/ Aikataulu
- 85 - Herttoniemi(M)-Jollas/ Aikataulu
- 787K - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikkilä-Pornainen/ Aikataulu
- 64 - Rautatientori-Oulunkylä-Itä-Pakila/ Aikataulu
- 584 - Aviapolis-Louhela-Kalajärvi/ Aikataulu
- 978 - Keinukallio-Sorsakorpi-Keravan asema/ Aikataulu
- 738 - Kalasatama (M)-Keravan asema/ Aikataulu
- 345 - Elielinaukio-Rinnekoti/ Aikataulu
- 436N - Elielinaukio-Myyrmäki-Martinlaakso-Kalajärvi/ Aikataulu
- 989A - Monninkylä-Pornainen-Halkia-Metsäkylä-Järvenpää/ Aikataulu
- 456 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala-Nurmijärvi)/ Aikataulu
- 114 - Matinkylä (M)-Urheilupuisto (M)-Mankkaa-Kilo-Leppävaara/ Aikataulu
- 90 - Vuosaari (M)-Aurinkolahti-Vuosaaren satama/ Aikataulu
- 719K - Nybygget-Länsisalmi-Hakunila/ Aikataulu
- 913B - Kuntakeskus-Kela-Karskog-Västerby/ Aikataulu
- 215 - Leppävaara-Jupperi-Lähderanta/ Aikataulu
- 553 - Hakunila-Malmi-Maunula-Leppävaara/ Aikataulu
- 121A - Kamppi-Olari-Latokaski/ Aikataulu
- 67N - Rautatientori-Torpparinmäki/ Aikataulu
- 201 - Leppävaara-Mäkkylä-Pitäjänmäki- Pajamäki/ Aikataulu