74A-linja
Hevossaari
Lehtimäen Liikenne Oy
Lehtimäen Liikenne Oy 74A bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
74A-bussilla (Hevossaari) on 27 pysäkkiä alkaen asemalta Marjoniementie 161 ja päättyen asemalle Keinukankaantie.
Valitse alta mikä tahansa 74A-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hevossaari (27 pysäkkiä)
Marjoniementie 161
Mastokaari
Pirttiniemi
Kappelitie
Saarenpolku
Koulukuja
Vuoripolku
Rajaportintie
Vekentie
Isiäinen
Lakeassuo
Harjulaaksontie 29
Rainio
Kiipijäntie
Itä-Hämetalo
Pyhätön
Laaksokatu
Heinolan Terveyskeskus
Torikatu
Heinola Kaivokatu
Kaivokatu2
Tähtiniemi
Hevossaarentie
Satamatie 1
Satamatie 2
Saarelankatu
Keinukankaantie
74A UKK
Mihin aikaan 74A bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 74A bussi -pysäkillä klo 06:00 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 74A bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 74A bussi -pysäkillä klo 14:35 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 74A bussi saapuu?
Milloin Hevossaari Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hevossaari Bussi aikataulut.
Kulkeeko toimijan Lehtimäen Liikenne Oy linja 74A bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 74A bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 74A bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 74A bussi pysäkki.
74A-bussi -aikataulu
74A bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 06:00 - 14:35
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:00 - 14:35 | 515 |
ti | 06:00 - 14:35 | 515 |
ke | 06:00 - 14:35 | 515 |
to | 06:00 - 14:35 | 515 |
pe | 06:00 - 14:35 | 515 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Lehtimäen Liikenne Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 74A (asemalta Marjoniementie 161), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 74A (Hevossaari) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Lehtimäen Liikenne Oy tiedot nyt.
74A -linjan bussi-maksu
Lehtimäen Liikenne Oy 74A (Hevossaari) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Lehtimäen Liikenne Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Lehtimäen Liikenne Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
74A (Lehtimäen Liikenne Oy)
74A-bussin ensimmäinen pysäkki on Marjoniementie 161 ja viimeinen pysäkki on Keinukankaantie. 74A (Hevossaari) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 74A -linjalla on 27 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 35 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Lehtimäen Liikenne Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 74A-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 74A-bussi-linjalle.
Linjojen 74A reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 74A (Hevossaari) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 74A bussi -seurantasovelluksenaLehtimäen Liikenne Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Lehtimäen Liikenne Oy tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Lehtimäen Liikenne Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 74A, Helsinki
74A - Vaihtoehtoiset ohjeet
Lehtimäen Liikenne Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 9M - Uusikylä - Rakokivi - Nastola kk - Villähde - Matkakeskus - Kauppatori - Metsämaa/ Aikataulu
- 10K - Pajulahti - harjuviidantie - Rakokivi - Kouvolantie - Nastola kk - Matkakeskus - Kauppatori - Jalkaranta - PHKS
- 9M - Kauppatori - Matkakeskus - Villähde - Nastola kk - Rakokivi - Uusikylä
- 93 - Orimattila - Kuivanto/ Aikataulu
- 90 - Orimattila - Kokki-Henna - Luhtikylä - Orimattilan koulukeskus - Jokivarren koulu - Orimattila/ Aikataulu
- 40 - Vääksy - Lahti/ Aikataulu
- 92 - Huhdanoja - Kurunkulma - Mallusjoki - Orimattila/ Aikataulu
- 91S - Orimattila - Jokivarren koulu - Niinikoski - Pakaa - Koulutie - Orimattila/ Aikataulu
- 10K - PHKS - Jalkaranta - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie/ Aikataulu
- 73 - Lahti - Heinola kk/ Aikataulu
- 45 - Vääksy - Vesivehmaa/ Aikataulu
- 98 - Mäntyläntie th - Rakokivi/ Aikataulu
- 91T - Orimattila - Pakaa - Orimattila/ Aikataulu
- 10K - Kauppatori - Matkakeskus - Nastola kk - Kouvolantie - Rakokivi - Harjuviidantie - Pajulahti
- 92A - Orimattila, koulukeskus - Orionaukio - Mallusjoki - Paapio - Huhdanoja - Orimattila/ Aikataulu
- 41 - Lahti - Vääksy/ Aikataulu
- 93B - Virenojan koulu - Heinämaa - Montari - Orimattila/ Aikataulu
- 72 - Reumanmäki - Lahti/ Aikataulu
- 9M - Metsämaa - Kauppatori - Matkakeskus - Villähde - Nastola kk - Rakokivi - Uusikylä/ Aikataulu
- 31 - Myyntimiehenkatu - Soltti/ Aikataulu