41-linja
Kamppi
HSL
HSL 41 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
41-bussilla (Kamppi) on 26 pysäkkiä alkaen asemalta Pohjois-Haagan Asema ja päättyen asemalle Kamppi (Lähiliikenneterminaali).
Valitse alta mikä tahansa 41-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kamppi (26 pysäkkiä)
Pohjois-Haagan Asema
Lassila
Näyttelijäntie
Näyttelijäntie 22
Ida Aalbergin Tie
Thalianaukio
Eliel Saarisen Tie
Haagan Ammattikoulu
Tunnelitie
Palokaivon Aukio
Haagan Urheilukenttä
Angervotie
Riistavuori
Vihdintie
Talontie
Ruskeasuon Varikko
Ruskeasuo
Tilkka
Kuusitie
Töölöntulli
Linnankoskenkatu
Töölöntori
Apollonkatu
Hanken
Fredrikinkatu
Kamppi (Lähiliikenneterminaali)
41 UKK
Mihin aikaan 41 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 41 bussi -pysäkillä klo 05:09 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 41 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 41 bussi -pysäkillä klo 22:31 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 41 bussi saapuu?
Milloin Kamppi Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kamppi Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 41 (Kamppi) bussi?
Kamppi (Kamppi) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 41 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 41 bussi pysäkki.
41-bussi -aikataulu
41 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 05:09 - 22:31
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 05:09 - 22:31 | 15 - 24 |
ti | 05:09 - 22:31 | 15 - 24 |
ke | 05:09 - 22:31 | 15 - 24 |
to | 05:09 - 22:31 | 15 - 24 |
pe | 05:09 - 22:31 | 15 - 24 |
la | 06:00 - 22:31 | 20 - 30 |
su | 06:00 - 22:31 | 20 - 30 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 41 (asemalta Pohjois-Haagan Asema), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 41 (Kamppi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
41 -linjan bussi-maksu
HSL 41 (Kamppi) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
41 (HSL)
41-bussin ensimmäinen pysäkki on Pohjois-Haagan Asema ja viimeinen pysäkki on Kamppi (Lähiliikenneterminaali). 41 (Kamppi) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 41 -linjalla on 26 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 38 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 41-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 41-bussi-linjalle.
Linjojen 41 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 41 (Kamppi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 41 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 41, Helsinki
41 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 909K - Veikkola-Lapinkylä-Oitmäki/ Aikataulu
- 665A - Hyrylä-Järvenpää-Kellokoski(-Mäntsälä)/ Aikataulu
- 349BK - Lepsämänjoki-Hännikäinen-Kalajärvi/ Aikataulu
- 572 - Mellunmäki-Martinlaakso/ Aikataulu
- 125N - Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski/ Aikataulu
- 712 - Tikkurila - Kuusijärvi/ Aikataulu
- 994 - Söderkulla-Immersby-Gumbostrand/ Aikataulu
- 225 - Leppävaara-Karakallio-Viherlaakso-Lippajärvi-Högnäs/ Aikataulu
- 117 - Tapiola-Aarnivalkea-Itäranta-Tapiola/ Aikataulu
- 54 - Itäkeskus (M)- Pitäjänmäki/ Aikataulu
- 235N - Elielinaukio-Leppävaara-Espoon keskus-Kuurinniitty/ Aikataulu
- 171B - Kirkkonummi - Gesterby/ Aikataulu
- 721N - Rautatientori-Honkanummi-Havukoski-Päiväkumpu-Koivukylä/ Aikataulu
- 584 - Aviapolis-Louhela-Kalajärvi/ Aikataulu
- 280 - Kamppi-Turunväylä-Veikkola-/ Aikataulu
- 908K - Kirkkonummi-Evitskog-Kylmälä-Veikkola-Kaislampi/ Aikataulu
- 915T - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Järvinummi-Kahvimaa/ Aikataulu
- 987T - Nikkilä-Laukkoski-Pornainen-Pohjois-Paippinen-Järvenpää/ Aikataulu
- 77 - Rautatientori-Tattarisuo-Jakomäki/ Aikataulu
- 345N - Elielinaukio-Hämeenkylä-Rinnekoti/ Aikataulu