קו 192
ירושלים←נס הרים
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 192 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 192 (ירושלים←נס הרים) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבנייני האומה/הנשיא השישי ומסתיים במבוא היערה/דרך חלמית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 192 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←נס הרים (34 תחנות)
בנייני האומה/הנשיא השישי
חניון הלאום/שד' הנשיא השישי
אצטדיון טדי/א''ס ביתר
דב יוסף/הסיגלית
דב יוסף/שבתאי הנגבי
רוזמרין/לבונה
כביש 60/הרוזמרין
צרכניה
מבוא ביתר א
דוכיפת/שדרות הרי יהודה
נחליאלי/דוכיפת
נחליאלי/סייפן
נחליאלי/סנונית
נחליאלי/רכסים
רכסים/האלה
שלמון/הרי יהודה
דרך הרי יהודה א'
הערבה/דפנה
הר כתרון/דרור
הר כתרון/נרד
הר כתרון/דרור
שד.הרי יהודה/הר כתרון
הגפן/התמר
התמר/הקטלב
הרימון/התמר
הגפן/הרימון
צומת נס הרים
לבונה/דרך חלמית
מזכירות/לבנה
לבנה/מעלה הקטלב
רוזמרין/דרך המרווה
מורד הרוזמרין/מעלה הקטלב
מבוא היערה/מורד הרוזמרין
מבוא היערה/דרך חלמית
שאלות ותשובות לגבי קו 192
מתי מתחיל לפעול קו 192?
קו 192 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 192 מפסיק לעבוד?
קו 192 מפסיק לפעול ב-11:15 בשישי
מתי מגיע קו 192?
כדי לראות מתי קו ירושלים←נס הרים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←נס הרים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 192 (ירושלים←נס הרים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←נס הרים (ירושלים←נס הרים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 192 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 192 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 192 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 192 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 192
קו האוטובוס 192, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:00 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 22:45 | 45 - 105 |
ב׳ | 07:00 - 22:45 | 45 - 105 |
ג׳ | 07:00 - 22:45 | 45 - 105 |
ד׳ | 07:00 - 22:45 | 45 - 105 |
ה׳ | 07:00 - 22:45 | 45 - 105 |
ו׳ | 07:00 - 11:15 | 255 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל192 (מ בנייני האומה/הנשיא השישי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 192 (ירושלים←נס הרים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 192
תעריף הנסיעה ב192 (ירושלים←נס הרים) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
192 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 192 היא בנייני האומה/הנשיא השישי והתחנה האחרונה היא מבוא היערה/דרך חלמית.
קו 192 (ירושלים←נס הרים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 192. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 192.
מעקב אחר קו האוטובוס 192 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 192 (ירושלים←נס הרים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 192 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 192 ב-ישראל
192 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 241 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תיכון מקיף אלמנארה-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 243 - מרגולין/שדרת המייסדים-נורדיה<->שד. גיבורי ישראל/האומנות-נתניה-10/ לוח זמנים
- 13 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 451 - ביאליק/הרב עובדיה סומך-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 138 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 631 - קידמה/התמדה-חריש<->ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה-10/ לוח זמנים
- 23 - השומרון/ותיקים-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 74 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->רוטשילד/מנחם ציוני-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 57 - רבי עקיבא/יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 224 - מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 75 - בשמת/רחבת נרקיס-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר אגמית-שוהם-20/ לוח זמנים
- 580 - מושב מירון-מירון<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21