Kaip Vilniaus nukeliauti iki Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station?

Artimiausios stotelės prie Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station yra:

  • Stotis yra už 140 metrai , 3 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station: 1G, 2G.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station: 15, 16, 2, 7.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Stotis.

Iki Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1G, 2G Troleibusas: 15, 16, 2, 7

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central Station, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Sixt Automobilių Veiklos Nuoma Vilnius Central St… su programėle!