Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Naujininkai naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Naujininkai?

  Artimiausios stotelės prie Naujininkai yra:

  • Naujininkai yra už 819 metrai , 11 minučių pėsčiomis.
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Naujininkai?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Naujininkai: 3G, 78.

 • Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Naujininkai?

  Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Naujininkai: 10.

Naujininkai, Vilniaus, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Naujininkai Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Naujininkai Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Naujininkai su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Naujininkai realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Naujininkai? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Naujininkai.

Iki Naujininkai galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 3G, 78 Troleibusas: 10

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Naujininkai lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Naujininkai lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Naujininkai, Vilniaus
Naujininkai, Vilniaus Naujininkai – pietinė Vilniaus miesto dalis, nuo Senamiesčio ir Naujamiesčio atskirta geležinkeliu. Naujininkų seniūnijos centras. Naujininkai šiaurėje ribojasi su Senamiesčiu ir Naujamiesčiu, rytuose – su Liepkalniu, pietuose Vilniaus pietinis lankstas (Tūkstantmečio g.) ir geležinkelio šaka skiria nuo Kirtimų, o pietvakariuose – nuo Vilkpėdės. Į pietus nuo Naujininkų prasideda Panerių miškas, atsišakoja Eišiškių plentas ( 202 Kirtimai–Pagiriai–Baltoji Vokė ). Naujininkuose įsikūrę daug pramonės, prekybos, statybos, transporto bendrovių. Yra Naujininkų poliklinika, sentikių kapinės, karaimų ir totorių kapinaitės, Vilniaus Švč. Dievo Motinos Užtarėjos sentikių cerkvė, Vilniaus Šv. Aleksandro Neviškio cerkvė, paštas, biblioteka, gimnazija, 3 pagrindinės mokyklos, 7 lopšeliai‑darželiai, darželis‑mokykla, muzikos mokykla.Naujininkus aptarnauja 10 ir 17 nr. troleibusai, 3G, 1, 3, 4, 41, 42, 58, 78 nr. autobusai. Pagrindinės stotelės: Naujininkai, Prūsų, Dzūkų.
Kaip pateikti į Naujininkai viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Artimiausios stotelės prie Naujininkai Vilniaus mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Naujininkai Vilniaus mieste

Troleibusas stotelės, esančios arčiausiai Naujininkai Vilniaus mieste

Lengviau nuvykti iki Naujininkai su programėle!