Kaip Vilniaus nukeliauti iki UAB "Scania Lietuva" naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai UAB "Scania Lietuva"?

Artimiausios stotelės prie UAB "Scania Lietuva" yra:

  • Kulokiškės yra už 306 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Asfalto St. yra už 918 metrai , 12 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie UAB "Scania Lietuva"?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie UAB "Scania Lietuva": 20, 68.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki UAB "Scania Lietuva" Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į UAB "Scania Lietuva" Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki UAB "Scania Lietuva" su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki UAB "Scania Lietuva" realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į UAB "Scania Lietuva"? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Kulokiškės; Asfalto St..

Iki UAB "Scania Lietuva" galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 20, 68.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki UAB "Scania Lietuva" lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į UAB "Scania Lietuva" lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

UAB "Scania Lietuva", Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki UAB "Scania Lietuva" su programėle!