Kaip Vilniaus nukeliauti iki Urbihop naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Urbihop?

Artimiausios stotelės prie Urbihop yra:

  • Ąžuolyno St. yra už 554 metrai , 8 minučių pėsčiomis.
  • Viršuliškės yra už 885 metrai , 12 minučių pėsčiomis.
  • Pal. Jurgio Matulaičio Bažnyčia yra už 1059 metrai , 15 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Urbihop?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Urbihop: 2G, 46, 5G, 7, 73.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 3000 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Urbihop Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Urbihop Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Urbihop su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Urbihop realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Urbihop? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Ąžuolyno St.; Viršuliškės; Pal. Jurgio Matulaičio Bažnyčia.

Iki Urbihop galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 2G, 46, 5G, 7, 73.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Urbihop lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Urbihop lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Urbihop, Vilniaus
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Urbihop su programėle!