123 Linje
Buskerud skole - Åmot
Brakar
Brakar 123 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
123 buss (Simostranda) har 40 stopp som går fra Buskerud Skole og slutter på Åmot Skysstasjon.
123 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 13:45. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 123 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Simostranda (40 stopp)
Buskerud Skole
Strandgata
Åmot Forbruksforening
Cementstøperiet
Blaafarveværket
Haugfoss
Warhus
Tronka
Tingstad Bru
Tandbergveien Kryss
Tandberg Sigdalsveien
Sulland
Hulbakk
Bakke Bru
Bakke
Bendiksby
Lobben
Kopland
Tingstad Bru
Tandbergveien Kryss
Mo-Svingen
Tingelstad
Enga Modum
Bjørndalen
Nesvollen
Bakke Bru
Hulbakk
Sulland
Tandberg Sigdalsveien
Tandbergveien Kryss
Tingstad Bru
Tronka
Warhus
Haugfoss
Blaafarveværket
Cementstøperiet
Åmot Forbruksforening
Strandgata
Åmot Apotek
Åmot Skysstasjon
123 FAQ
Når begynner 123 buss å operere?
123 buss starter å operere klokken 11:55 på fredag.
Når slutter 123 buss å gå?
123 buss slutter å operere klokken 12:50 på tirsdag.
Når ankommer 123 buss?
Når kommer Buskerud skole - Åmot Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Buskerud skole - Åmot Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Brakar 123 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag?
123 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 123 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 123 buss stopp.
123 buss Rutetabell
123 buss rute opererer på mandag, tirsdag, onsdag, fredag. Normale opereringstider: 13:45
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 13:45 | Engangstur |
ti. | 12:50 | Engangstur |
on. | 12:25 - 13:45 | 80 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 11:55 - 13:45 | 110 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 123 (fra Buskerud Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 123 (Simostranda) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
123 linje buss billettpris
Brakar 123 (Simostranda) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
123 (Brakar)
Det første stoppet på 123 buss ruten er Buskerud Skole og siste stopp er Åmot Skysstasjon. 123 (Simostranda) opererer mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 123 har 40 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 65 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 123 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 123 buss til å ta med på reisen.
Linje 123 sanntid Buss tracker
Spor linje 123 (Simostranda) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 123 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 123, i Norge
123 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 66 - Sylling - Lier stadion/ Timeplan
- 425 - Rødberg - Fjellsnaret/ Timeplan
- 401 - Gamlegrendåsen S-Lindbojordet/ Timeplan
- 104 - Vikersund - Åmot/ Timeplan
- 22 - Drammen busstasjon-Svingen/Andorsrud/ Timeplan
- 336 - Ål - Vats - Bergsjø/ Timeplan
- 333 - Geilo - Dagali/ Timeplan
- 231 - Hønefoss-Halllingby/Nes/ Timeplan
- 122 - Sørby-Horne-Vestf./Hokksund/ Timeplan
- 57 - Hovjordet - Eknes-Krokstad/ Timeplan
- 360 - Gol - Tuv/ Timeplan
- 79 - Lahell-Stoppen/ Timeplan
- 138 - Hokksund - Skotselv/ Timeplan
- 135 - Hokksund - Vestfossen/ Timeplan
- 212 - Hønefoss-Åsa-Sundvollen/ Timeplan
- 423 - Lågveiskillet - Lampeland/ Timeplan
- 119 - Hokksund - Voldstad - Sundet/ Timeplan
- 133 - Vestfossen - Darbu - Hakavik/ Timeplan
- 436 - Kongsberg - Hvittingfoss/ Timeplan
- 330 - Gol-Geilo/ Timeplan