178 Linje
Bestillingsbuss Bortelid
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 178 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
178 buss (Bestillingsbuss Bortelid) har 13 stopp som går fra Kyrkjebygda Snuplass og slutter på Bortelid Skisenter.
Velg hvilken som helst 178 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Bestillingsbuss Bortelid (13 stopp)
Kyrkjebygda Snuplass
Kyrkjebygda
Torslandsvegen
Smeland
Eikjemoen Kryss
Rosseland
Eikild
Røynli Bru
Lognavatn
Hesteneset
Tjaldal
Bortelid
Bortelid Skisenter
178 FAQ
Når begynner 178 buss å operere?
178 buss starter å operere klokken 11:20 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Når slutter 178 buss å gå?
178 buss slutter å operere klokken 17:20 på lørdag.
Når ankommer 178 buss?
Når kommer Bestillingsbuss Bortelid buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Bestillingsbuss Bortelid buss som er nærmest din plassering.
Er det en 178 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 178 buss stopp.
178 buss Rutetabell
178 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 11:20 - 17:50
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 11:20 - 17:50 | 390 |
ti. | 11:20 - 17:50 | 390 |
on. | 11:20 - 17:50 | 390 |
to. | 11:20 - 17:50 | 390 |
fr. | 11:20 - 17:50 | 390 |
lø. | 11:20 - 17:20 | 360 |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 178 (fra Kyrkjebygda Snuplass), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 178 (Bestillingsbuss Bortelid) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
178 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 178 (Bestillingsbuss Bortelid) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
178 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 178 buss ruten er Kyrkjebygda Snuplass og siste stopp er Bortelid Skisenter. 178 (Bestillingsbuss Bortelid) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 178 har 13 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 28 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 178 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 178 buss til å ta med på reisen.
Linje 178 sanntid buss tracker
Spor linje 178 (Bestillingsbuss Bortelid) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 178 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 178, i Norge
178 - Alternative Veibeskrivelser
- 178 - Bestillingsbuss Åseral / Timeplan
- 178 - Bestillingsbuss Evje / Timeplan
- 178 - Bestillingsbuss Åseral / Timeplan
- 178 - Sveindal - Korr. Evje / Timeplan
- 178 - Sveindal - Korr. Byremo / Timeplan
- 178 - Åseral / Timeplan
- 178 - Evje / Timeplan
- 178 - Bestillingsbuss Eikerapen / Timeplan
- 178 - Sveindal (- Åseral/Eiken/Byremo) / Timeplan
- 178 - Bestillingsbuss Fiskland / Timeplan
- 178 - Bestillingsbuss Ljosland / Timeplan
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 157 - Åmli-Svenes/ Timeplan
- 1955 - Skolebusser Vegårshei/ Timeplan
- 36 - Kristiansand - Grødum/ Timeplan
- 590T - Skaugo-Kristiansand/ Timeplan
- 2121 - Gimlekollen - Havlimyra sk/ Timeplan
- 111 - Sykehuset-Arendal-Solåsen/ Timeplan
- 253 - Liknes - Kvinlog/ Timeplan
- 2120 - Bjørndalssletta-Presteheia sk/ Timeplan
- 34 - Lokalbuss Vennesla/ Timeplan
- 219 - Laudal-Stokkeland-Øyslebø/ Timeplan
- 223 - Byremo-Selandsdalen-Sveindal/ Timeplan
- 411 - Lyngdal - Bryggeså/ Timeplan
- 260 - Flekkefjord - Sira - Moi/ Timeplan
- 1950 - Skolebusser Tvedestrand vgs/ Timeplan
- 236 - Lyngdal-Svennevig-Kollevoll/ Timeplan
- 139 - Lillesand-Høvåg-Kristiansand/ Timeplan
- 153 - Tvedestrand-Gjeving/ Timeplan
- 2178 - Stokkeland - Tunballen skole/ Timeplan
- 2119 - Andøya - Sjøstrand skole/ Timeplan
- M1 - Flekkerøy - Sørlandsparken/ Timeplan