178 Linje
Sveindal - Korr. Byremo
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 178 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
178 buss (Sveindal - Korr. Byremo) har 10 stopp som går fra Evje Sentrum og slutter på Sveindal.
178 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 06:35. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 178 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Sveindal - Korr. Byremo (10 stopp)
Evje Sentrum
Verksmoen
Evjemoen
Einervegen
Dåsnes Gymnasvegen
Dåsnesvegen Sør
Hornåsen
Hornnes Fv. 42
Tveit
Sveindal
178 FAQ
Når begynner 178 buss å operere?
178 buss starter å operere klokken 06:35 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 178 buss å gå?
178 buss slutter å operere klokken 06:35 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 178 buss?
Når kommer Sveindal - Korr. Byremo buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Sveindal - Korr. Byremo buss som er nærmest din plassering.
Er det en 178 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 178 buss stopp.
178 buss Rutetabell
178 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 06:35
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:35 | Engangstur |
ti. | 06:35 | Engangstur |
on. | 06:35 | Engangstur |
to. | 06:35 | Engangstur |
fr. | 06:35 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 178 (fra Evje Sentrum), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 178 (Sveindal - Korr. Byremo) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
178 linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 178 (Sveindal - Korr. Byremo) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
178 (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 178 buss ruten er Evje Sentrum og siste stopp er Sveindal. 178 (Sveindal - Korr. Byremo) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 178 har 10 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 26 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 178 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 178 buss til å ta med på reisen.
Linje 178 sanntid buss tracker
Spor linje 178 (Sveindal - Korr. Byremo) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 178 buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 178, i Norge
178 - Alternative Veibeskrivelser
- 178 - Bestillingsbuss Åseral / Timeplan
- 178 - Bestillingsbuss Evje / Timeplan
- 178 - Bestillingsbuss Åseral / Timeplan
- 178 - Sveindal - Korr. Evje / Timeplan
- 178 - Åseral / Timeplan
- 178 - Evje / Timeplan
- 178 - Bestillingsbuss Eikerapen / Timeplan
- 178 - Sveindal (- Åseral/Eiken/Byremo) / Timeplan
- 178 - Bestillingsbuss Fiskland / Timeplan
- 178 - Bestillingsbuss Bortelid / Timeplan
- 178 - Bestillingsbuss Ljosland / Timeplan
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 157 - Åmli-Svenes/ Timeplan
- 1955 - Skolebusser Vegårshei/ Timeplan
- 36 - Kristiansand - Grødum/ Timeplan
- 590T - Skaugo-Kristiansand/ Timeplan
- 2121 - Gimlekollen - Havlimyra sk/ Timeplan
- 111 - Sykehuset-Arendal-Solåsen/ Timeplan
- 253 - Liknes - Kvinlog/ Timeplan
- 2120 - Bjørndalssletta-Presteheia sk/ Timeplan
- 34 - Lokalbuss Vennesla/ Timeplan
- 219 - Laudal-Stokkeland-Øyslebø/ Timeplan
- 223 - Byremo-Selandsdalen-Sveindal/ Timeplan
- 411 - Lyngdal - Bryggeså/ Timeplan
- 260 - Flekkefjord - Sira - Moi/ Timeplan
- 1950 - Skolebusser Tvedestrand vgs/ Timeplan
- 236 - Lyngdal-Svennevig-Kollevoll/ Timeplan
- 139 - Lillesand-Høvåg-Kristiansand/ Timeplan
- 153 - Tvedestrand-Gjeving/ Timeplan
- 2178 - Stokkeland - Tunballen skole/ Timeplan
- 2119 - Andøya - Sjøstrand skole/ Timeplan
- M1 - Flekkerøy - Sørlandsparken/ Timeplan