456 Linje
Fagertun Via Mellerud
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 456 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
456 buss (Fagertun Via Mellerud) har 9 stopp som går fra Mellerud og slutter på Fagertun.
456 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 13:50. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 456 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Fagertun Via Mellerud (9 stopp)
Mellerud
Hjemmetvegen
Helmen
Sannesvingen
Hvattumsvingen
Jarhaug
Helgåker
Gjefsen
Fagertun
456 FAQ
Når begynner 456 buss å operere?
456 buss starter å operere klokken 13:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 456 buss å gå?
456 buss slutter å operere klokken 13:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 456 buss?
Når kommer Fagertun Via Mellerud buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Fagertun Via Mellerud buss som er nærmest din plassering.
Er det en 456 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 456 buss stopp.
456 buss Rutetabell
456 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 13:50
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 13:50 | Engangstur |
ti. | 13:50 | Engangstur |
on. | 13:50 | Engangstur |
to. | 13:50 | Engangstur |
fr. | 13:50 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 456 (fra Mellerud), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 456 (Fagertun Via Mellerud) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
456 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 456 (Fagertun Via Mellerud) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
456 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 456 buss ruten er Mellerud og siste stopp er Fagertun. 456 (Fagertun Via Mellerud) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 456 har 9 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 15 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 456 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 456 buss til å ta med på reisen.
Linje 456 sanntid buss tracker
Spor linje 456 (Fagertun Via Mellerud) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 456 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 456, i Norge
456 - Alternative Veibeskrivelser
- 456 - Brandbu Via Grymyr / Timeplan
- 456 - Fagertun Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Grymyr Via Helmeidvegen / Timeplan
- 456 - Grymyr Via Granåsen / Timeplan
- 456 - Sanne Skole Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Gran Via Grinilinna / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Granåsen / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Grymyr / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs / Timeplan
- 456 - Gran Via Grimsrud / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Grymyr / Timeplan
- 456 - Gran Via Grinilinna / Timeplan
- 456 - Gran Via Gamme-Grimsrud / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs-Trintom Skole / Timeplan
- 456 - Grymyr / Timeplan
- 456 - Sanne Skole Via Grinilinna / Timeplan
- 456 - Sanne Skole Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Gran Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Sanne Skole / Timeplan
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 795 - Våler - Tøråsen/ Timeplan
- 143 - Otta - Bismo/ Timeplan
- 330 - Tonsåsen-Fjeldsbygda-Sent.sk./ Timeplan
- 758 - Austmarka-Holmby-Øyermoen/ Timeplan
- 635 - Brumunddal-Nybygda-Brumunddal/ Timeplan
- 110 - Gjøvik - Dokka - Fagernes/ Timeplan
- 753 - Roverud skole - Kongsvinger/ Timeplan
- 655 - Ilseng - Hjellum - Ener/ Timeplan
- 810 - Elverum - Hernes - Kirkeby/ Timeplan
- B43 - Øverbymarka - Gjøvik skysstasj/ Timeplan
- 692 - Hamar - Ådalsbruk - Løten/ Timeplan
- 836 - Ljørdalen - Trysil/ Timeplan
- 243 - Vinstra - Sødorp - Vinstra/ Timeplan
- 311 - Høneren-Begna-Begnad.-Fagernes/ Timeplan
- 744 - Austmarka - Skotterud - Kongsr/ Timeplan
- 873 - Alvdal - Plassen/ Timeplan
- 612 - Moelv - Hersoug - Brumunddal/ Timeplan
- 301 - Fagernes - Leira/ Timeplan
- 707 - Trautskogen-Sand-Mo/ Timeplan
- 723 - Ullern - Skarnes/ Timeplan