456 Linje
Gran Via Gamme-Grimsrud
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 456 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
456 buss (Gran Via Gamme-Grimsrud) har 19 stopp som går fra Hadeland Videregående Skole og slutter på Grimsrud.
456 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 13:25. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 456 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Gran Via Gamme-Grimsrud (19 stopp)
Hadeland Videregående Skole
Gran Stasjon
Jarhaug
Hvattumsvingen
Sannesvingen
Sanne Skole
Helmen
Nedre Helmen
Gamme
Gamkinn
Ulverud
Børmark
Raknerud
Hasle
Norumkrysset
Buhammeren
Wien
Espen
Grimsrud
456 FAQ
Når begynner 456 buss å operere?
456 buss starter å operere klokken 13:25 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 456 buss å gå?
456 buss slutter å operere klokken 13:25 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 456 buss?
Når kommer Gran Via Gamme-Grimsrud buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Gran Via Gamme-Grimsrud buss som er nærmest din plassering.
Er det en 456 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 456 buss stopp.
456 buss Rutetabell
456 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 13:25
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 13:25 | Engangstur |
ti. | 13:25 | Engangstur |
on. | 13:25 | Engangstur |
to. | 13:25 | Engangstur |
fr. | 13:25 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 456 (fra Hadeland Videregående Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 456 (Gran Via Gamme-Grimsrud) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
456 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 456 (Gran Via Gamme-Grimsrud) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
456 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 456 buss ruten er Hadeland Videregående Skole og siste stopp er Grimsrud. 456 (Gran Via Gamme-Grimsrud) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 456 har 19 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 32 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 456 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 456 buss til å ta med på reisen.
Linje 456 sanntid buss tracker
Spor linje 456 (Gran Via Gamme-Grimsrud) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 456 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 456, i Norge
456 - Alternative Veibeskrivelser
- 456 - Grymyr Via Helmeidvegen / Timeplan
- 456 - Grymyr Via Granåsen / Timeplan
- 456 - Sanne Skole Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Gran Via Grinilinna / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Granåsen / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Grymyr / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs / Timeplan
- 456 - Gran Via Grimsrud / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Grymyr / Timeplan
- 456 - Gran Via Grinilinna / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs-Trintom Skole / Timeplan
- 456 - Grymyr / Timeplan
- 456 - Sanne Skole Via Grinilinna / Timeplan
- 456 - Sanne Skole Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Gran Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Sanne Skole / Timeplan
- 456 - Gran / Timeplan
- 456 - Fagertun Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Gran Via Mellerud / Timeplan
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 795 - Våler - Tøråsen/ Timeplan
- 143 - Otta - Bismo/ Timeplan
- 330 - Tonsåsen-Fjeldsbygda-Sent.sk./ Timeplan
- 758 - Austmarka-Holmby-Øyermoen/ Timeplan
- 635 - Brumunddal-Nybygda-Brumunddal/ Timeplan
- 110 - Gjøvik - Dokka - Fagernes/ Timeplan
- 753 - Roverud skole - Kongsvinger/ Timeplan
- 655 - Ilseng - Hjellum - Ener/ Timeplan
- 810 - Elverum - Hernes - Kirkeby/ Timeplan
- B43 - Øverbymarka - Gjøvik skysstasj/ Timeplan
- 692 - Hamar - Ådalsbruk - Løten/ Timeplan
- 836 - Ljørdalen - Trysil/ Timeplan
- 243 - Vinstra - Sødorp - Vinstra/ Timeplan
- 311 - Høneren-Begna-Begnad.-Fagernes/ Timeplan
- 744 - Austmarka - Skotterud - Kongsr/ Timeplan
- 873 - Alvdal - Plassen/ Timeplan
- 612 - Moelv - Hersoug - Brumunddal/ Timeplan
- 301 - Fagernes - Leira/ Timeplan
- 707 - Trautskogen-Sand-Mo/ Timeplan
- 723 - Ullern - Skarnes/ Timeplan