456 Linje
Hadeland Vgs Via Grymyr
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 456 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
456 buss (Hadeland Vgs Via Grymyr) har 41 stopp som går fra Rojankrysset og slutter på Hadeland Videregående Skole.
Velg hvilken som helst 456 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Hadeland Vgs Via Grymyr (41 stopp)
Rojankrysset
Grymyr
Klæstadvegen
Nordhagen
Stadum
Stadumsbakken
Bjellatoppen
Bjella
Klæstadmølla
Grinder
Kittelsrudkrysset
Mjør
Foss
Knarudkrysset Asvo
Skirstad
Kimebekken
Grimsrud
Espen
Wien
Buhammeren
Norumkrysset
Hasle
Raknerud
Børmark
Ulverud
Gamkinn
Gamme
Nedre Helmen
Helmen
Sannesvingen
Kjekstad
Breidgata
Westhagen
Hilden
Walstad
Korshagan
Hvattumsvingen
Jarhaug
Hofsbrua
Gran Stasjon
Hadeland Videregående Skole
456 FAQ
Når begynner 456 buss å operere?
456 buss starter å operere klokken 06:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 456 buss å gå?
456 buss slutter å operere klokken 07:20 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 456 buss?
Når kommer Hadeland Vgs Via Grymyr buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Hadeland Vgs Via Grymyr buss som er nærmest din plassering.
Er det en 456 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 456 buss stopp.
456 buss Rutetabell
456 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 06:50 - 07:20
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:50 - 07:20 | 30 |
ti. | 06:50 - 07:20 | 30 |
on. | 06:50 - 07:20 | 30 |
to. | 06:50 - 07:20 | 30 |
fr. | 06:50 - 07:20 | 30 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 456 (fra Rojankrysset), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 456 (Hadeland Vgs Via Grymyr) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
456 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 456 (Hadeland Vgs Via Grymyr) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
456 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 456 buss ruten er Rojankrysset og siste stopp er Hadeland Videregående Skole. 456 (Hadeland Vgs Via Grymyr) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 456 har 41 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 42 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 456 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 456 buss til å ta med på reisen.
Linje 456 sanntid buss tracker
Spor linje 456 (Hadeland Vgs Via Grymyr) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 456 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 456, i Norge
456 - Alternative Veibeskrivelser
- 456 - Grymyr / Timeplan
- 456 - Sanne Skole Via Grinilinna / Timeplan
- 456 - Sanne Skole Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Gran Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Sanne Skole / Timeplan
- 456 - Gran / Timeplan
- 456 - Fagertun Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Gran Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Brandbu Via Grymyr / Timeplan
- 456 - Fagertun Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Grymyr Via Helmeidvegen / Timeplan
- 456 - Grymyr Via Granåsen / Timeplan
- 456 - Sanne Skole Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Gran Via Grinilinna / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Granåsen / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Grymyr / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs / Timeplan
- 456 - Gran Via Grimsrud / Timeplan
- 456 - Gran Via Grinilinna / Timeplan
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 795 - Våler - Tøråsen/ Timeplan
- 143 - Otta - Bismo/ Timeplan
- 330 - Tonsåsen-Fjeldsbygda-Sent.sk./ Timeplan
- 758 - Austmarka-Holmby-Øyermoen/ Timeplan
- 635 - Brumunddal-Nybygda-Brumunddal/ Timeplan
- 110 - Gjøvik - Dokka - Fagernes/ Timeplan
- 753 - Roverud skole - Kongsvinger/ Timeplan
- 655 - Ilseng - Hjellum - Ener/ Timeplan
- 810 - Elverum - Hernes - Kirkeby/ Timeplan
- B43 - Øverbymarka - Gjøvik skysstasj/ Timeplan
- 692 - Hamar - Ådalsbruk - Løten/ Timeplan
- 836 - Ljørdalen - Trysil/ Timeplan
- 243 - Vinstra - Sødorp - Vinstra/ Timeplan
- 311 - Høneren-Begna-Begnad.-Fagernes/ Timeplan
- 744 - Austmarka - Skotterud - Kongsr/ Timeplan
- 873 - Alvdal - Plassen/ Timeplan
- 612 - Moelv - Hersoug - Brumunddal/ Timeplan
- 301 - Fagernes - Leira/ Timeplan
- 707 - Trautskogen-Sand-Mo/ Timeplan
- 723 - Ullern - Skarnes/ Timeplan