456 Linje
Gran
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 456 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
456 buss (Gran) har 28 stopp som går fra Grymyr og slutter på Gran Stasjon.
456 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 12:40. Driftsdager denne uken: mandag, fredag.
Velg hvilken som helst 456 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Gran (28 stopp)
Grymyr
Klæstadvegen
Nordhagen
Stadum
Stadumsbakken
Bjellatoppen
Bjella
Kittelsrudkrysset
Skattum
Gautveit
Falang
Knarudkrysset Asvo
Skirstad
Kimebekken
Skirstad
Knarudkrysset Asvo
Foss
Grinder
Foss
Mo
Mellerud
Fortun
Walstad
Korshagan
Hvattumsvingen
Jarhaug
Hofsbrua
Gran Stasjon
456 FAQ
Når begynner 456 buss å operere?
456 buss starter å operere klokken 12:40 på mandag, fredag.
Når slutter 456 buss å gå?
456 buss slutter å operere klokken 12:40 på mandag, fredag.
Når ankommer 456 buss?
Når kommer Gran buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Gran buss som er nærmest din plassering.
Er det en 456 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 456 buss stopp.
456 buss Rutetabell
456 buss rute opererer på mandag, fredag. Normale opereringstider: 12:40
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 12:40 | Engangstur |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 12:40 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 456 (fra Grymyr), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 456 (Gran) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
456 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 456 (Gran) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
456 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 456 buss ruten er Grymyr og siste stopp er Gran Stasjon. 456 (Gran) opererer mandag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 456 har 28 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 43 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 456 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 456 buss til å ta med på reisen.
Linje 456 sanntid buss tracker
Spor linje 456 (Gran) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 456 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 456, i Norge
456 - Alternative Veibeskrivelser
- 456 - Fagertun Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Grymyr Via Helmeidvegen / Timeplan
- 456 - Grymyr Via Granåsen / Timeplan
- 456 - Sanne Skole Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Gran Via Grinilinna / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Granåsen / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Grymyr / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs / Timeplan
- 456 - Gran Via Grimsrud / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs Via Grymyr / Timeplan
- 456 - Gran Via Grinilinna / Timeplan
- 456 - Gran Via Gamme-Grimsrud / Timeplan
- 456 - Hadeland Vgs-Trintom Skole / Timeplan
- 456 - Grymyr / Timeplan
- 456 - Sanne Skole Via Grinilinna / Timeplan
- 456 - Sanne Skole Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Gran Via Mellerud / Timeplan
- 456 - Sanne Skole / Timeplan
- 456 - Fagertun Via Mellerud / Timeplan
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 795 - Våler - Tøråsen/ Timeplan
- 143 - Otta - Bismo/ Timeplan
- 330 - Tonsåsen-Fjeldsbygda-Sent.sk./ Timeplan
- 758 - Austmarka-Holmby-Øyermoen/ Timeplan
- 635 - Brumunddal-Nybygda-Brumunddal/ Timeplan
- 110 - Gjøvik - Dokka - Fagernes/ Timeplan
- 753 - Roverud skole - Kongsvinger/ Timeplan
- 655 - Ilseng - Hjellum - Ener/ Timeplan
- 810 - Elverum - Hernes - Kirkeby/ Timeplan
- B43 - Øverbymarka - Gjøvik skysstasj/ Timeplan
- 692 - Hamar - Ådalsbruk - Løten/ Timeplan
- 836 - Ljørdalen - Trysil/ Timeplan
- 243 - Vinstra - Sødorp - Vinstra/ Timeplan
- 311 - Høneren-Begna-Begnad.-Fagernes/ Timeplan
- 744 - Austmarka - Skotterud - Kongsr/ Timeplan
- 873 - Alvdal - Plassen/ Timeplan
- 612 - Moelv - Hersoug - Brumunddal/ Timeplan
- 301 - Fagernes - Leira/ Timeplan
- 707 - Trautskogen-Sand-Mo/ Timeplan
- 723 - Ullern - Skarnes/ Timeplan