589T Linje
Gangdalen-Kristiansand
Agder Kollektivtrafikk AS
Agder Kollektivtrafikk AS 589T buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
589T buss (Bestillingsbuss Ytre Strai) har 12 stopp som går fra Kristiansand Rutebilstasjon og slutter på Sagebakken.
589T buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 13:20. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 589T buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Bestillingsbuss Ytre Strai (12 stopp)
Kristiansand Rutebilstasjon
Kirkegården
Bryggeriet
Klappane
Krossen
Nsb Verksted
Dalane
Glitre
Bymoen
Langemyr Nord
Ytre Strai
Sagebakken
589T FAQ
Når begynner 589T buss å operere?
589T buss starter å operere klokken 13:20 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 589T buss å gå?
589T buss slutter å operere klokken 13:20 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 589T buss?
Når kommer Gangdalen-Kristiansand buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Gangdalen-Kristiansand buss som er nærmest din plassering.
Er det en 589T buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 589T buss stopp.
589T buss Rutetabell
589T buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 13:20
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 13:20 | Engangstur |
ti. | 13:20 | Engangstur |
on. | 13:20 | Engangstur |
to. | 13:20 | Engangstur |
fr. | 13:20 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Agder Kollektivtrafikk AS buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 589T (fra Kristiansand Rutebilstasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 589T (Bestillingsbuss Ytre Strai) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Agder Kollektivtrafikk AS-informasjon nå.
589T linje buss billettpris
Agder Kollektivtrafikk AS 589T (Bestillingsbuss Ytre Strai) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Agder Kollektivtrafikk AS, sjekk Moovit-appen eller Agder Kollektivtrafikk AS sin offisielle nettside.
589T (Agder Kollektivtrafikk AS)
Det første stoppet på 589T buss ruten er Kristiansand Rutebilstasjon og siste stopp er Sagebakken. 589T (Bestillingsbuss Ytre Strai) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 589T har 12 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 19 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Agder Kollektivtrafikk AS foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 589T buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 589T buss til å ta med på reisen.
Linje 589T sanntid buss tracker
Spor linje 589T (Bestillingsbuss Ytre Strai) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 589T buss tracker eller en live Agder Kollektivtrafikk AS buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Agder Kollektivtrafikk AS eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Agder Kollektivtrafikk AS og eventuelle buss, inkludert linje 589T, i Norge
589T - Alternative Veibeskrivelser
Agder Kollektivtrafikk AS linjer i Norge
- 234 - Røyskår - Lyngdal/ Timeplan
- 157 - Åmli-Svenes/ Timeplan
- 415 - Bjelland - Øyslebø/ Timeplan
- 150 - Arendal-Tvedestrand-Risør/ Timeplan
- N3 - Slettheia-Søm/ Timeplan
- 173 - Iveland-Vennesla/ Timeplan
- 110 - Jovannslia-Arendal-Stoa-Myra/ Timeplan
- 242 - Skeie-Snartemo/ Timeplan
- 208 - Rølland-Frøysland-Furulunden/ Timeplan
- 205 - Mandal-Tregde-Harkmark/ Timeplan
- 883 - Tonstad - Øvre Sirdal/ Timeplan
- 592 - Kristiansand- Kongsgård II/ Timeplan
- M4 - Hellemyr - Tømmerstø/ Timeplan
- 102B - Bestillingstransport/ Timeplan
- 2116 - Hellemyr - Grim skole/ Timeplan
- 139 - Lillesand-Høvåg-Kristiansand/ Timeplan
- M2 - Voiebyen - Hånes/ Timeplan
- 153 - Tvedestrand-Gjeving/ Timeplan
- 163 - Risør-Krana/ Timeplan
- 1955 - Skolebusser Vegårshei/ Timeplan