66 Linje
Sylling - Lier stadion
Brakar
Brakar 66 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
66 buss (Sylling Skole) har 53 stopp som går fra Lier Vgs. og slutter på Sylling Skole.
Velg hvilken som helst 66 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Sylling Skole (53 stopp)
Lier Vgs.
St. Hallvard Vgs.
Stoppen
Lier Stadion
Sandakerkrysset
Sandakertoppen
Østvold
Grette Frukt
Gluggen
Nedre Frogner
Heggtoppen
Hegg Skole
Lierbyen Bussterminal
Bilbo
Renskaug Søndre
Renskaug
Landfallsletta
Landfall
Frogner Sykehjem
Egge Skole
Egge Handel
Eikseterveien
Torstad
Mikkelsen
Øksne
Treffen
Meren
Roaldsrudveien
Steinberg
Sjåstad Kirke
Sjåstad
Sjåstad Handel
Justadtoppen
Oddevall Skole
Gifstadbakken
Gifstad
Rundbråten Svarthavna
Mitten
Ellevågsvingen
Delekant
Kanada
Granly
Trolldalen
Solberg Vest
Solberg
Rihen
Fagerliåsen
Sylling Gård
Sylling Kirke
Syllinghaugen
Valstad
Sylling
Sylling Skole
66 FAQ
Når begynner 66 buss å operere?
66 buss starter å operere klokken 07:55 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 66 buss å gå?
66 buss slutter å operere klokken 15:00 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 66 buss?
Når kommer Sylling - Lier stadion buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Sylling - Lier stadion buss som er nærmest din plassering.
Er det en 66 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 66 buss stopp.
66 buss Rutetabell
66 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:55 - 15:00
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:55 - 15:00 | 425 |
ti. | 07:55 - 15:00 | 425 |
on. | 07:55 - 15:00 | 425 |
to. | 07:55 - 15:00 | 425 |
fr. | 07:55 - 15:00 | 425 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 66 (fra Lier Vgs.), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 66 (Sylling Skole) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
66 linje buss billettpris
Brakar 66 (Sylling Skole) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
66 (Brakar)
Det første stoppet på 66 buss ruten er Lier Vgs. og siste stopp er Sylling Skole. 66 (Sylling Skole) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 66 har 53 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 64 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 66 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 66 buss til å ta med på reisen.
Linje 66 sanntid buss tracker
Spor linje 66 (Sylling Skole) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 66 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 66, i Norge
66 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 37 - Skoger-Lier/ Timeplan
- 254 - Plogen-Tyristrand-Hønefoss/ Timeplan
- 420 - Kongsberg - Geilo/ Timeplan
- 332 - Flå-Gol-Geilo/ Timeplan
- 417 - Rødberg-Tunhovd/ Timeplan
- 304 - Flå-Buøyni-Gaptjern-Stavn/ Timeplan
- 301 - Stavn - Nesbyen - Gol/ Timeplan
- 243 - Hønefoss-Veienmoen/Begnamoen/ Timeplan
- 22N - Nattbuss Konnerud/ Timeplan
- 103 - Skotselv - Åmot/ Timeplan
- 71 - Drammen - Lierbyen - Asker/ Timeplan
- 123 - Buskerud skole - Åmot/ Timeplan
- 334 - Geilo - Ustaoset - Haugastøl/ Timeplan
- 231 - Hønefoss-Halllingby/Nes/ Timeplan
- 21 - Tolerud-Drammen busstasjon/ Timeplan
- 222 - Hønefoss-Heradsbygda/ Timeplan
- 429 - Fønstelien - Uvdal/ Timeplan
- 25 - Drammen busstasjon- Gulskogen/ Timeplan
- 5 - Vinnes - Tors vei/ Timeplan
- 200 - Hønefoss-Oslo/ Timeplan