71 Linje
Lierbyen - Drammen
Brakar
Brakar 71 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
71 buss (Lierbyen - Drammen) har 63 stopp som går fra Asker Stasjon og slutter på Bragernes Torg.
Velg hvilken som helst 71 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Lierbyen - Drammen (63 stopp)
Asker Stasjon
Hagaløkka
Oreholtet
Drengsrud Skole
Brendsrudroa
Østre Jansrud
Skanseløkka
Liahagen
Yggesethbakken
Engelsrud
Engelsrud Terrasse
Grobråtenveien Nord
Stabæk
Heiatoppen
Avstikkeren
Tveita Lierskogen
Liertoppen Kjøpesenter B
Liertoppen Kjøpesenter A
Gjellebekk
Pukkverket
Larsehagan
Svenskerud
Nygårdsskogen
Maurrudløkka
Haugane
Ringveien Hoppbakken
Slåttebråtan
Hennumsbråtan
Martinshaugen
Hennumhagan
Haugerudbråtan
Tranbylia
Tranby Skole
Bjørkesvingen
Hennumkrysset
Hårbergbakken
Lyngåskrysset
Hellum
Kikutveien
Gommerud
Lier E-Verk
Haskoll
Lierbyen Bussterminal
Hegg Skole
Heggtoppen
Nedre Frogner
Gluggen
Grette Frukt
Østvold
Sandakertoppen
Sandakerkrysset
Lier Stadion
Stoppen
Bruusgårds Vei
Nøste Villaveien
Nøsteveien 28
Nøstebakken
Fjellheim Skole
Solbakken
Brandtenborggata
Losjeplassen
Tinghuset
Bragernes Torg
71 FAQ
Når begynner 71 buss å operere?
71 buss starter å operere klokken 05:15 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 71 buss å gå?
71 buss slutter å operere klokken 00:15 på fredag, lørdag.
Når ankommer 71 buss?
Når kommer Lierbyen - Drammen buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Lierbyen - Drammen buss som er nærmest din plassering.
Er det en 71 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 71 buss stopp.
71 buss Rutetabell
71 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 05:15 - 04:45
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 05:15 - 04:45 | 15 - 30 |
ti. | 05:15 - 04:45 | 15 - 30 |
on. | 05:15 - 04:45 | 15 - 30 |
to. | 05:15 - 04:45 | 15 - 30 |
fr. | 05:15 - 00:15 | 15 - 30 |
lø. | 07:15 - 00:15 | 30 |
sø. | 10:15 - 04:45 | 30 |
Brakar buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 71 (fra Asker Stasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 71 (Lierbyen - Drammen) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Brakar-informasjon nå.
71 linje buss billettpris
Brakar 71 (Lierbyen - Drammen) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Brakar, sjekk Moovit-appen eller Brakar sin offisielle nettside.
71 (Brakar)
Det første stoppet på 71 buss ruten er Asker Stasjon og siste stopp er Bragernes Torg. 71 (Lierbyen - Drammen) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 71 har 63 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 71 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Brakar foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 71 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 71 buss til å ta med på reisen.
Linje 71 sanntid buss tracker
Spor linje 71 (Lierbyen - Drammen) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 71 buss tracker eller en live Brakar buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Brakar eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Brakar og eventuelle buss, inkludert linje 71, i Norge
71 - Alternative Veibeskrivelser
Brakar linjer i Norge
- 215 - Tyrifjord-Ask-Hønefoss/ Timeplan
- 116 - Hokksund-Skotselv/ Timeplan
- 51N - Nattbuss Mjøndalen/ Timeplan
- 37 - Skoger-Lier/ Timeplan
- 92 - Svelvik-Mariås-Svelvik/ Timeplan
- 210X - BrakarFlex Utstranda/ Timeplan
- 302 - Flå - Gulsvik/ Timeplan
- 211 - Hønefoss-Vik via Røyse/ Timeplan
- 424 - Gutterud - Svene/ Timeplan
- 121 - Knivedalen - Skotselv/ Timeplan
- 57 - Hovjordet - Eknes-Krokstad/ Timeplan
- 428 - Veggli - Rostad/ Timeplan
- 363 - Trøim-Grøndalen/ Timeplan
- 115 - Hokksund - Kongsberg/ Timeplan
- 224 - Hønefoss-Haug via Lisletta/ Timeplan
- 73 - Drammen-Reistad-Lierskogen/ Timeplan
- 241 - Hønefoss-Sokna/Noresund/ Timeplan
- 101 - Drammen-Vikersund/Hønefoss/ Timeplan
- 410 - Kongsberg - Sagvoldbrua/ Timeplan
- 54 - Mjøndalen - Hovjordet/ Timeplan