359 Lijn
Wilrijk J. Moretuslei
De Lijn
De Lijn 359 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 359 (Wilrijk J. Moretuslei) heeft in totaal 24 haltes. Het beginpunt is Kontich Sint-Ritakerk en het eindpunt is Wilrijk J. Moretuslei.
Bus 359 vertrekt volgende week eens per dag om 12:10 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 359 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Wilrijk J. Moretuslei (24 haltes)
Kontich Sint-Ritakerk
Kontich Sint-Ritacollege
Kontich Rubensstraat
Kontich Kruisstraat
Kontich Kerk
Kontich Edegemsesteenweg
Kontich De Villermontstraat
Kontich Sint-Rita Campus Technologie
Edegem Posdijk
Edegem Mgr. Cardijnlaan
Edegem Gemeentehuis
Edegem Hof Ter Linden
Edegem Kladdenbergstraat
Edegem Baron De Celleslaan
Edegem Ter Borchtlaan
Edegem W. Herreynsstraat
Edegem Universitair Ziekenhuis Perron 12
Edegem Revarte
Edegem Mariënborgh
Wilrijk Doornstraat
Wilrijk Universiteitsplein
Wilrijk Kerkeveldstraat
Wilrijk Bist
Wilrijk J. Moretuslei
359 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 359?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 359 om 12:10
Hoe laat vertrekt de laatste bus 359?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 359 om 12:10..
Wanneer komt bus 359 aan?
Wanneer komt de Wilrijk J. Moretuslei bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Wilrijk J. Moretuslei bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 359 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 359 bus station te bekijken.
Bus 359 dienstregeling
359 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 12:10
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 12:10 | Enkel vertrek |
di. | 12:10 | Enkel vertrek |
wo. | 12:10 | Enkel vertrek |
do. | 12:10 | Enkel vertrek |
vr. | 12:10 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 359 (van Kontich Sint-Ritakerk), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 359 (Wilrijk J. Moretuslei) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
359 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 359 (Wilrijk J. Moretuslei) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
359 (De Lijn)
De eerste stop van de 359 bus-route is Kontich Sint-Ritakerk en de laatste halte is Wilrijk J. Moretuslei. 359 (Wilrijk J. Moretuslei) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 359 heeft 24 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 24 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 359 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 359 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 359 Realtime bus Tracker
Volg lijn 359 (Wilrijk J. Moretuslei) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 359 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Métro, tram, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 359, in Belgique.
359 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 429 - Brugge Station - Spermalie/ Dienstregeling
- 709 - Kortrijk - Stasegem - Harelbeke - Vichte - Anzegem/ Dienstregeling
- 131 - Grimbergen - Humbeek - Kapelle-op-den-Bos/ Dienstregeling
- 524 - Schoolbus Tielt - Leuven - Heverlee/ Dienstregeling
- 821 - Merchtem - Grimbergen - Vilvoorde - Zaventem/ Dienstregeling
- 923 - Heers - Lauw - Herstappe - Koninksem - Tongeren/ Dienstregeling
- 537 - Terlanen - Ottenburg - Oud-Heverlee - Leuven/ Dienstregeling
- 253 - Aalst - Erpe - Ressegem - Herzele/ Dienstregeling
- 833 - Gent Sint-Pieters - Drongen - Leerne - Deinze/ Dienstregeling
- 6 - Hasselt Station - Heilig Hart - Gevangenis/ Dienstregeling
- 432 - Brecht-Rijkevorsel-Merksplas-Turnhout-Arendonk/ Dienstregeling
- 477 - Wellen - Alken - Hasselt/ Dienstregeling
- 2 - Aalst Station - Erembodegem - ASZ/ Dienstregeling
- 313 - Tienen - St-Truiden/ Dienstregeling
- X18 - Snelbus Hasselt - Lommel/ Dienstregeling
- N4 - Kortenberg - Leuven - Aarschot/ Dienstregeling
- 39 - Brugge-AZ Sint-Jan-Stalhille-Klemskerke-De Haan/ Dienstregeling
- 359 - Lummen - Schaffen - Diest/ Dienstregeling
- 459 - Ravels - Weelde - Merksplas - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 546 - Overijse - Hoeilaart - Sint-Pieters-Woluwe/ Dienstregeling