362 Lijn
Tienen - Hoegaarden - Malen
De Lijn
De Lijn 362 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 362 (Tienen Station Perron 2) heeft in totaal 19 haltes. Het beginpunt is Malen Eglise en het eindpunt is Tienen Station Perron 2.
Kies een van onderstaande bus 362 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Tienen Station Perron 2 (19 haltes)
Malen Eglise
Malen Gobertange Village
Malen Gobertange Chapelle
Sint-Remigius-Geest Cure
Sint-Remigius-Geest Eglise
Sint-Remigius-Geest Maison 10
Zittert-Lummen Campagne
Geldenaken Quartier De La Gare
Hoegaarden Elst
Hoegaarden Gemeentehuis
Hoegaarden Hoek Doelstraat
Hoegaarden Au Canal
Hoegaarden Klooster
Hoegaarden Klein Overlaar
Oorbeek Sint-Lambertuskerk
Oorbeek Overlaar Berg
Tienen Mulkplein
Tienen Goossensvest
Tienen Station Perron 2
362 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 362?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 362 om 06:35
Hoe laat vertrekt de laatste bus 362?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 362 om 07:07..
Wanneer komt bus 362 aan?
Wanneer komt de Tienen - Hoegaarden - Malen bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Tienen - Hoegaarden - Malen bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 362 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 362 bus station te bekijken.
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 362 (van Malen Eglise), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 362 (Tienen Station Perron 2) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
362 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 362 (Tienen Station Perron 2) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
362 (De Lijn)
De eerste stop van de 362 bus-route is Malen Eglise en de laatste halte is Tienen Station Perron 2. 362 (Tienen Station Perron 2) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 362 heeft 19 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 27 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 362 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 362 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 362 Realtime bus Tracker
Volg lijn 362 (Tienen Station Perron 2) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 362 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 362, in Belgique.
362 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 1 - ASZ - Station - Oude Abdijstraat/ Dienstregeling
- 5 - AZ Sint-Maarten - Station - Geerdegemdries/ Dienstregeling
- R92 - Kraainem - Kortenberg - Erps Kwerps - Leuven/ Dienstregeling
- R60 - Brussel Noord - Meise - Willebroek/ Dienstregeling
- 534 - Grimbergen - Eversem - Kapelle-op-den-Bos/ Dienstregeling
- 85 - Waregem - Vichte - Anzegem - Avelgem/ Dienstregeling
- 81 - Wervik - Geluwe - Menen - Rekkem - Moeskroen/ Dienstregeling
- 447 - Essen Hoek - Horendonk - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 19 - Bree - Houthalen-Helchteren/ Dienstregeling
- 58 - Lier - Koningshooikt - Berlaar - Heist-o/d-Berg/ Dienstregeling
- 1 - AZ Sint-Jan - Station - Centrum - Sint-Kruis/ Dienstregeling
- 929 - Jeuk - Montenaken - Landen/ Dienstregeling
- 127 - Brussel - Ninove via de dorpen/ Dienstregeling
- 322 - Diksmuide - Pervijze - Avekapelle - Veurne/ Dienstregeling
- 179 - Bocholt - Leuven - Brussel/ Dienstregeling
- 5 - Godsheide - Hasselt Station - Sint-Jansheide/ Dienstregeling
- 234 - Berlare - Schoonaarde - Dendermonde/ Dienstregeling
- R55 - Anderlecht - Sint-Genesius-Rode - Halle AZ/ Dienstregeling
- 399 - Tielt - Bunsbeek - Tienen/ Dienstregeling
- 462 - Zonhoven - Boxberg Don Bosco - Genk Station/ Dienstregeling