400 Lijn
St-Vith - Meyerode - Heppenbach-Weywertz-Sourbrodt
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 400 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 400 (Sankt-Vith An Den Linden→Medell B.W.) heeft in totaal 14 haltes. Het beginpunt is Sankt-Vith An Den Linden en het eindpunt is Medell B.W..
Bus 400 vertrekt volgende week eens per dag om 08:05 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 400 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Sankt-Vith An Den Linden→Medell B.W. (14 haltes)
Sankt-Vith An Den Linden
Sankt-Vith Vielsalmer Strasse
Sankt-Vith Friedensstrasse
Sankt-Vith Gendarmerie
Wallerode Walleroder Strasse
Wallerode Ameler Strasse 105
Medell 163
Medell Hochkreuz
Medell 27
Medell Kirche
Medell Denkmal
Medell Kapelle
Medell Gemeindehaus
Medell B.W.
400 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 400?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 400 om 08:05
Hoe laat vertrekt de laatste bus 400?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 400 om 08:05..
Wanneer komt bus 400 aan?
Wanneer komt de St-Vith - Meyerode - Heppenbach-Weywertz-Sourbrodt Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de St-Vith - Meyerode - Heppenbach-Weywertz-Sourbrodt Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 400 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 400 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 400 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 400 bus station te bekijken.
Bus 400 dienstregeling
400 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 08:05
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:05 | Enkel vertrek |
di. | 08:05 | Enkel vertrek |
wo. | 08:05 | Enkel vertrek |
do. | 08:05 | Enkel vertrek |
vr. | 08:05 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 400 (van Sankt-Vith An Den Linden), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 400 (Sankt-Vith An Den Linden→Medell B.W.) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
400 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 400 (Sankt-Vith An Den Linden→Medell B.W.) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
400 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 400 bus-route is Sankt-Vith An Den Linden en de laatste halte is Medell B.W.. 400 (Sankt-Vith An Den Linden→Medell B.W.) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 400 heeft 14 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 13 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 400 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 400 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 400 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 400 (Sankt-Vith An Den Linden→Medell B.W.) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 400 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 400, in Belgique.
400 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 400 - Medell Kirche→Sourbrodt Gare / Dienstregeling
- 400 - Sankt-Vith An Den Linden→Sourbrodt Gare / Dienstregeling
- 400 - Sankt-Vith An Den Linden→Weywertz Kirche / Dienstregeling
- 400 - Sankt-Vith Bischöfliche Schule→Sourbrodt Gare / Dienstregeling
- 400 - Sourbrodt Gare→Sankt-Vith An Den Linden / Dienstregeling
- 400 - Weywertz Brückberg→Sankt-Vith Bischöfliche Schule / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 3 - 20 Août -Tilleur-Jemeppe-Flémalle (Trixhes)/ Dienstregeling
- 488 - Spa (Service urbain)/ Dienstregeling
- 282 - Waremme - Berloz - Rosoux/ Dienstregeling
- 19 - St-Lambert - Ans - Cité Lonay - XIV Verges/ Dienstregeling
- 442 - Halleux - Comblain - Poulseur/ Dienstregeling
- 72 - St-Lambert - Citadelle - Fond des Tawes/ Dienstregeling
- 13 - Gare Léopold - Grivegnée - Belleflamme - Malvaux/ Dienstregeling
- 717 - Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis/ Dienstregeling
- 185 - Chapon-Seraing - Verlaine - Stockay - Awirs -Flône/ Dienstregeling
- 32 - Flémalle (Trixhes) - Jemeppe-Seraing-Boncelles-CHU/ Dienstregeling
- 706 - Champs des Oiseaux-G. Centrale-Pl. Verte-Heusy P+R/ Dienstregeling
- 94 - Liège-Ougrée-Boncelles-Neuville-Tinlot-Warzée/ Dienstregeling
- 12 - St-Lambert - Ans - Loncin - Awans/ Dienstregeling
- 694 - Ramelot - Scry - Nandrin - Fraiture - Tinlot/ Dienstregeling
- 175 - Liège - Ans - Alleur - Othée - Oreye/ Dienstregeling
- 723 - Eupen - Welkenraedt/ Dienstregeling
- 745 - Trois-Ponts - Waimes - Büllingen/ Dienstregeling
- 387 - Theux - Oneux - Fays - Jehanster - Polleur - Theux/ Dienstregeling
- 7 - Quai Roosevelt - Herstal - Vivegnis-Oupeye-Hermée/ Dienstregeling
- 404 - Medell - Amel - Mirfeld -Möderscheid-Schoppen-Amel/ Dienstregeling