62 Lijn
Rochefort - Tellin - Grupont - Mirwart
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 62 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 62 (Rochefort Ancienne Gare→Wavreille Eglise) heeft in totaal 6 haltes. Het beginpunt is Rochefort Ancienne Gare en het eindpunt is Wavreille Eglise.
Bus 62 vertrekt volgende week eens per dag om 12:03 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 62 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Rochefort Ancienne Gare→Wavreille Eglise (6 haltes)
Rochefort Ancienne Gare
Rochefort Athénée
Rochefort Route De Hamerenne
Rochefort Maison Blanche
Wavreille Route De Rochefort
Wavreille Eglise
62 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 62?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 62 om 12:03
Hoe laat vertrekt de laatste bus 62?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 62 om 12:03..
Wanneer komt bus 62 aan?
Wanneer komt de Rochefort - Tellin - Grupont - Mirwart bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Rochefort - Tellin - Grupont - Mirwart bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 62 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 62 bus station te bekijken.
Bus 62 dienstregeling
62 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 12:03
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 12:03 | Enkel vertrek |
di. | 12:03 | Enkel vertrek |
wo. | 12:03 | Enkel vertrek |
do. | 12:03 | Enkel vertrek |
vr. | 12:03 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 62 (van Rochefort Ancienne Gare), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 62 (Rochefort Ancienne Gare→Wavreille Eglise) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
62 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 62 (Rochefort Ancienne Gare→Wavreille Eglise) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
62 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 62 bus-route is Rochefort Ancienne Gare en de laatste halte is Wavreille Eglise. 62 (Rochefort Ancienne Gare→Wavreille Eglise) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 62 heeft 6 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 6 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 62 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 62 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 62 Realtime bus Tracker
Volg lijn 62 (Rochefort Ancienne Gare→Wavreille Eglise) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 62 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 62, in Belgique.
62 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 62 - Grupont Gare→Forrieres Gare / Dienstregeling
- 62 - Forrieres Gare→Awenne Eglise / Dienstregeling
- 62 - Grupont Gare→Rochefort - Jemelle Gare / Dienstregeling
- 62 - Rochefort - Jemelle Gare→Bure Collège / Dienstregeling
- 62 - Lesterny Centre→Awenne Eglise / Dienstregeling
- 62 - Grupont Gare→Rochefort Ancienne Gare / Dienstregeling
- 62 - Rochefort Ancienne Gare→Grupont Gare / Dienstregeling
- 62 - Rochefort Ancienne Gare→Bure Collège / Dienstregeling
- 62 - Tellin Eglise→Tellin Eglise / Dienstregeling
- 62 - Rochefort Ancienne Gare→Forrieres Gare / Dienstregeling
- 62 - Bure Collège→Rochefort Ancienne Gare / Dienstregeling
- 62 - Bure Collège→Forrieres Gare / Dienstregeling
- 62 - Mirwart Eglise→Bure Collège / Dienstregeling
- 62 - Forrieres Gare→Grupont Gare / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 825 - Eghezée - Meux/ Dienstregeling
- 55 - La Roche - Manhay - Malempré/ Dienstregeling
- 723 - Arlon - Differt/ Dienstregeling
- 24 - Florenville - Gérouville - Virton/ Dienstregeling
- 74/1 - Philibus du Houblon/ Dienstregeling
- 10 - Namur - Châtelineau/ Dienstregeling
- 8 - Bouillon - Libramont/ Dienstregeling
- 14/2 - Manhay - Samrée - Grandmenil/ Dienstregeling
- 6 - Namur - Mettet/ Dienstregeling
- 169 - Aubange - Saint-Mard/ Dienstregeling
- 126B - Ciney - Havelange/ Dienstregeling
- 12/3 - Hotton (Ctre Réfugiés) - Melreux (Gare)/ Dienstregeling
- 74/3 - Philibus de la Voie Verte/ Dienstregeling
- 816 - Namur - Meeffe/ Dienstregeling
- 15/2 - Houffalize - La Roche/ Dienstregeling
- 58 - Créalys - Spy - Moignelée/ Dienstregeling
- 22 - Namur - Soye/ Dienstregeling
- 346 - Villers-sur-Semois - Breuvanne - Tintigny/ Dienstregeling
- 130 - Ciney - Thynes - Loyers/ Dienstregeling
- 14/8 - Regné - Ottré - Tailles - Fraiture/ Dienstregeling