7 Lijn
Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 7 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 7 (Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps) heeft in totaal 21 haltes. Het beginpunt is Bagimont Centre Fedasil en het eindpunt is Bouillon Pont De Germauchamps.
Kies een van onderstaande bus 7 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps (21 haltes)
Bagimont Centre Fedasil
Bagimont Eglise
Pussemange Anc. Maison Communale
Sugny Ecole
Sugny Rue De Bouillon
Sugny Rue Des Crutins
Ban D'Alle Carrefour
Corbion Route De Sugny 46
Corbion Route De Sugny 22
Corbion Carrefour
Bouillon Camping
Bouillon Tunnel
Bouillon Athénée
Bouillon Ecole Sainte-Marie
Bouillon Quai du Rempart
Bouillon Auberge D'Alsace
Bouillon Rue Des Bains
Bouillon Faubourg De France
Bouillon Perimino
Bouillon Rue De Germauchamps
Bouillon Pont De Germauchamps
7 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 7?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 7 om 06:25
Hoe laat vertrekt de laatste bus 7?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 7 om 11:16..
Wanneer komt bus 7 aan?
Wanneer komt de Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 7 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 7 bus station te bekijken.
Bus 7 dienstregeling
7 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:25 - 11:16
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:25 - 11:16 | 291 |
di. | 06:25 - 11:16 | 291 |
wo. | 06:25 - 15:16 | 245 - 285 |
do. | 06:25 - 11:16 | 291 |
vr. | 06:25 - 11:16 | 291 |
za. | 10:18 - 16:18 | 360 |
zo. | 10:18 - 16:18 | 360 |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 7 (van Bagimont Centre Fedasil), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 7 (Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
7 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 7 (Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
7 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 7 bus-route is Bagimont Centre Fedasil en de laatste halte is Bouillon Pont De Germauchamps. 7 (Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 7 heeft 21 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 44 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 7 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 7 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 7 Realtime bus Tracker
Volg lijn 7 (Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 7 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 7, in Belgique.
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 92/2 - Proxibus d'Anhée/ Dienstregeling
- 54 - Namur (Gare) - Saint-Servais - Belgrade/ Dienstregeling
- 424 - Rochefort - Marche/ Dienstregeling
- 5/5 - Maissin - Libin - Saint-Hubert/ Dienstregeling
- 163B1 - Bras - Wardin - Bastogne/ Dienstregeling
- 67 - Gedinne - Paliseul - Bouillon/ Dienstregeling
- 12/1 - Deulin - Hotton/ Dienstregeling
- 14/5 - Manhay - Hébronval/ Dienstregeling
- 97/1 - Proxibus de Profondeville/ Dienstregeling
- 15/3 - Wibrin - Houffalize/ Dienstregeling
- 150A - Tamines - Ermeton-sur-Biert/ Dienstregeling
- 49 - Beauraing - Winenne - Felenne/ Dienstregeling
- 68 - Seilles (Gare) - Seilles (Prison)/ Dienstregeling
- 69 - Bertrix - circuit du Saupont/ Dienstregeling
- 22 - Namur - Soye/ Dienstregeling
- E - Arlon - Clinique (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 433 - Namur - Mont / Dinant/ Dienstregeling
- E67 - Bastogne - Luxembourg/ Dienstregeling
- 17/2 - Bastogne - Marvie - Bastogne/ Dienstregeling
- 28 - Namur - Floreffe (Buzet - Sovimont)/ Dienstregeling