883 Lijn
Aalter - Lotenhulle - Ruiselede - Tielt
De Lijn
De Lijn 883 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 883 (Lotenhulle Guldensporenplein) heeft in totaal 22 haltes. Het beginpunt is Tielt Station Perron 5 en het eindpunt is Lotenhulle Guldensporenplein.
Bus 883 vertrekt volgende week eens per dag om 16:55 en rijdt op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 883 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Lotenhulle Guldensporenplein (22 haltes)
Tielt Station Perron 5
Tielt Vierhoek
Tielt Kerk
Tielt Wzc Sint-Andries
Tielt Sint-Andriesziekenhuis
Tielt El Parador
Tielt Groenestraat
Tielt Ondank
Kanegem Viggezelestraat
Ruiselede Pontstraat
Ruiselede Sportcentrum
Ruiselede Markt
Ruiselede Aalterstraat
Ruiselede Wantestraat
Ruiselede Reigerstraat
Ruiselede Grensstraat
Poeke Dorp
Poeke Beekstraat
Poeke Kasteelstraat
Lotenhulle Breestraat
Lotenhulle Kerk
Lotenhulle Guldensporenplein
883 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 883?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 883 om 16:55
Hoe laat vertrekt de laatste bus 883?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 883 om 16:55..
Wanneer komt bus 883 aan?
Wanneer komt de Aalter - Lotenhulle - Ruiselede - Tielt bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Aalter - Lotenhulle - Ruiselede - Tielt bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 883 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 883 bus station te bekijken.
Bus 883 dienstregeling
883 bus route actief op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 16:55
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:55 | Enkel vertrek |
di. | 16:55 | Enkel vertrek |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 16:55 | Enkel vertrek |
vr. | 16:55 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 883 (van Tielt Station Perron 5), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 883 (Lotenhulle Guldensporenplein) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
883 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 883 (Lotenhulle Guldensporenplein) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
883 (De Lijn)
De eerste stop van de 883 bus-route is Tielt Station Perron 5 en de laatste halte is Lotenhulle Guldensporenplein. 883 (Lotenhulle Guldensporenplein) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 883 heeft 22 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 40 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 883 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 883 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 883 Realtime bus Tracker
Volg lijn 883 (Lotenhulle Guldensporenplein) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 883 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 883, in Belgique.
883 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 621 - Gooik - Lennik SGI/ Dienstregeling
- 592 - Herentals - Lille - Westmalle/ Dienstregeling
- 560 - Mechelen - St-Katelijne-Waver - Beukheuvel - Lier/ Dienstregeling
- 821 - Merchtem - Grimbergen - Vilvoorde - Zaventem/ Dienstregeling
- 913 - Aalst - Wieze - Denderbelle - Dendermonde/ Dienstregeling
- 49 - Brugge - B-Park - Zuienkerke - Wenduine/ Dienstregeling
- 33 - Herentals-Kasterlee-Turnhout/ Dienstregeling
- 154 - Hagenbroek Industrie - Lier station - Kessel/ Dienstregeling
- 620 - Anderlecht Erasmus - Zaventem Luchthaven/ Dienstregeling
- 167 - Maaseik - Neeroeteren - Bree/ Dienstregeling
- 1 - Kortrijk Station - Xpo - AZ Groeninge/ Dienstregeling
- 952 - Eeklo - Oosteeklo - Ertvelde - Zelzate/ Dienstregeling
- 417 - Sneldienst Antwerpen-Turnhout via Zoersel/ Dienstregeling
- 379 - Zandvliet -Stabroek -Kapellen - scholen Brasschaat/ Dienstregeling
- 636 - Maaseik - Eisden - Lanaken/ Dienstregeling
- 13 - Leuven - Heverlee - Blanden/ Dienstregeling
- 802 - Biezenhof - Roeselare - Nieuw Kerkhof/ Dienstregeling
- 209 - Brugge Station - Assebroek Weidestraat/ Dienstregeling
- 4 - Oostende Station - Bredene/ Dienstregeling
- 85 - Lier - Nijlen - Herenthout - Herentals/ Dienstregeling